Pozvite priateľov a získajte 30€

  • Pošlite pozvánky priateľom

  • Registráciou získajú kupón na Westwing vo výške 30€

  • Po ich prvom nákupe získate kupón na 30€ aj Vy

Moje uvítacie kupóny

*Kupóny môžete využiť na westwing.sk alebo westwingnow.sk pri minimálnej hodnote objednávky 100€. Majú obmedzenú dobu platnosti.

Zavrieť

Moje uvítacie kupóny

Momentálne nemáte žiadne dostupné kupóny

Pozvite priateľov a získajte 30€ na stránke westwing.sk alebo westwingnow.sk

Bohužiaľ, Vaši priatelia sa ešte nezaregistrovali na Westwing

Pozvite priateľov a získajte 30€ na stránke westwing.sk alebo westwingnow.sk

Použiť kupóny

Ako môžem pozvať priateľov na Westwing?

Váš odkaz na zdieľanie, ktorý môžete poslať priateľom, nájdete v záložke Môj účet -> Odoslať pozvánku.

Koľko priateľov môžem pozvať?

Koľko len chcete! A čím viac ich pozvete, tým viac kupónov získate. Pamätajte: nie je možné pozvať priateľov, ktorí bývajú na rovnakej adrese ako vy.

Kde nájdem svoje kupóny?

Všetky kupóny nájdete v záložke Moje zľavové kupóny.

Ako si uplatním kupón?

Príslušný kupón si zvolíte pri dokončení nákupu. Uplatniť si ho môžete pri minimálnej hodnote nákupu podľa hodnoty kupónu.

Ako dlho platí môj kupón?

Keď sa Vaši priatelia zaregistrujú po kliknutí na odkaz, získajú kupón v hodnote 30€ a od Westwing naviac získajú kupón v hodnote 10€. Tento kupón platí 45 dní. Keď urobia svoj prvý nákup, získate kupón v hodnote 30€ aj vy. Kupón sa automaticky pripíše na Váš účet. Tento kupón platí jeden rok.

Môžem použiť viac kupónov naraz?

Nie, pri jednom nákupe môžete použiť len jeden kupón.

Môžem použiť kupón na akýkoľvek nákup?

Kupón v hodnote 30€ je možné použiť len na nákup v minimálnej hodnote 100€. Kupón v hodnote 10€ je možné použiť len na nákup v minimálnej hodnote 60€.

Ako budem vedieť, že moji priatelia sa zaregistrovali cez odkaz v pozvánke?

Vaše pozvánky, ktoré boli prijaté, môžete vidieť v záložke Moje uvítacie kupóny v sekcii Čakajúce. Keď sa Vaši priatelia zaregistrujú pomocou odkazu z pozvánky, budeme Vás o tom informovať e-mailom.

Pozvaním vašej rodiny a priateľov do klubu Westwing môžete vy aj vaši známi získať zľavové kupóny, ktoré si môžete uplatniť ihneď pri ďalšom nákupe. Pozvať môžete len osoby, ktoré ešte nie sú členmi klubu Westwing.
Aby ste získali kupóny, pošlite vašim známym odkaz s pozvánkou. Váš osobný odkaz je pridaný do každej pozvánky odoslanej zo sekcie „Pozvite priateľov“, ako aj do všetkých odporúčaných výrobkov a kampaní zo stránky Westwing, ktoré odošlete.
Ak pozvaná osoba klikne na tento odkaz a zaregistruje sa v klube, získa tým kupóny v hodnote 30€ a 10€, ktorý môže použiť už pri prvom nákupe. Zľavový kupón sa automaticky objaví na konte vášho známeho pri dokončovaní prvého nákupu.
Po úspešnom dokončení nákupu a uzavretí objednávky sa aj vám pripíše na konto kupón, ktorý môžete využiť hneď pri ďalšom nákupe.
Kupón sa automaticky objaví na vašom konte pri dokončovaní vášho ďalšieho nákupu. Ak ho tam nenájdete, znamená to, že momentálne nemáte na konte žiadne kupóny.
Kupón môžete použiť len raz. Nebude vám vrátený v prípade zrušenia objednávky alebo vrátenia výrobkov. Aby ste kupón mohli použiť, hodnota vášho nákupu musí byť pre kupón v hodnote 30€ minimálne 100€ a pre kupón v hodnote 10€ minimálne 60 €. Nemôžete využiť dva kupóny naraz. Kupón nepokrýva náklady spojené s dopravou.
Môžete pozvať iba priateľov, ktorí nie sú registrovaní na Westwing a ktorí nemajú bydlisko na rovnakej adrese ako vy.