Indukčné hrnce

Indukčné hrnce

ZDIEĽAŤ

Nájdete nás
Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si nášho poradcu

Indukčné hrnce poradca Westwing

Kto chce servírovať guláš, polievku alebo bolonské špagety, potrebuje okrem dobrého receptu a chuti do varenia aj hrniec. Indukcia ako moderná technológia varenia je stále obľúbenejšia, lebo prináša zo sebou mnohé výhody. Nejde iba o to, že varná doska funguje inakšie ako klasické varné dosky. Aj riad musí byť vhodný pre indukciu a to indukčné hrnce.

Westwing je Váš špecialista pre domov a bývanie. To platí prirodzene aj pre Vašu kuchyňu. Či už ide o príjemnú večeru s priateľmi alebo párty roka, vo Westwing kuchynskom predaji nájdete všetko, čo v kuchyni potrebujete. Ak je hrniec určený pre indukciu, potom je Vašim perfektným partnerom pre efektívne, moderné varenie a uľahčí Vám všedný deň svojimi praktickými funkciami. Objavte celkom nový zážitok z varenia s indukčnými hrncami od Westwing! 

Moderný hrniec: Indukcia – takto to funguje!

Takmer všetky problémy, ktoré zťažujú Vaše obvyklé varenie – obsah hrnca nie je správne teplý, varná doska je príliš horúca, alebo príliš dlho trvá, kým sa zohreje – môžete s indukčnou varnou doskou vyriešiť. Lebo po zahriatí indukčného hrnca funguje tento nasledovne: Teplo vzniká prenosom energie striedavého elektromagnetického poľa na dno kuchynského riadu. To má viac výhod:

  • nielen dno, ale aj steny riadu sa ohrievajú, a tým sa indukčné hrnce starajú o rovnomerný ohrev obsahu
  • varenie s indukčným hrncom šetrí asi tretinu tepelného výkonu 
  • varná doska nie je horúca, a preto nevzniká žiadne nebezpečenstvo, že si popálite prsty

Aké má indukčný hrniec funkcie?

Môže ísť o:

  • polievkové indukčné hrnce,
  • indukčné hrnce na dusenie,
  • kastról alebo
  • indukčné hrnce na cestoviny.

Aby boli indukčné hrnce kompatibilné s indukčným sporákom, musia mať dno urobené z feromagnetického materiálu, napríklad alumínia. Zvyšok môže byť z nerezovej ocele, liatiny alebo keramiky, celkom podľa toho, čo uprednostňujete.

Indukčný hrniec dostanete za veľmi priaznivú cenu práve na Westwing. V našom kuchynskom predaji ponúkame stabilne produkty tradičného výrobcu WMF.

Objavte početné možnosti moderného hrnca: Indukcia je inovatívna a nekomplikovaná.