Bezplatné vrátenie
100 dní na vrátenie
zoznam vianočných šablón na stiahnutie

Vianočný čas pre nás znamená veľa času s rodinou! Aby ste si užili spoločné hodiny, predstavujeme naše obľúbené nápady na predvianočné obdobie a Vianoce. Od pohľadníc, cez DIY dekorácie až po kreatívne vianočné šablóny na stiahnutie a tak isto skvelé nápady na darčeky na vytlačenie. Prajeme vám veľa zábavy pri ručných prácach, pokojný advent a samozrejme veselé Vianoce!

Najkrajšie DIY nápady so šablónami na vytlačenie, vyfarbenie a vystrihnutie

Exkluzívne pre členov: Stiahnite si vianočnú brožúrku teraz zadarmo

vianočná brožúra s nápadmi na stiahnutie

Toto vás čaká v našej vianočnej brožúrke…

  1. Pohľadnice a blahoželania – na advent alebo na Vianoce. S týmto urobíte radosť!
  2. Vyrobte si vlastné dekorácie – vianočné šablóny na stiahnutie pre pohľadnice až po menovky na darčeky. DIY nápady pre malých aj veľkých.
  3. Nápady na darčeky – kreatívne poukážky– stačí si ich stiahnuť, vytlačiť a podarovať.

Tieto vianočné šablóny na stiahnutie a mnohé ďalšie nájdete v našej vianočnej brožúrke:

Dúfame, že vás naša vianočná brožúrka inšpirovala a urobila vám veľa radosti! Ďalšie nápady na vianočné dekorácie nájdete v našom príspveku: vianočná výzdoba. Naše odporúčanie, ktoré by ste si nemali nechať ujsť: Farba Vianoc 2022 a náš darčekový sprievodca na vianočné darčeky.

Hľadáte ďalšie nápady na vianočné darčeky?

Objavte darčeky a poukážky alebo si prezrite aktuálne zľavy na našom Westwing e-shope. Stačí si kliknúť dole na obrázok:

Registrujte sa na našej stránke Westwing a získajte prístup k nekonečnej inšpirácii pomocou našich článkov. Zaoberáme sa najrôznejšími témami od tipov na vianočné darčeky, interiérové štýly až po rady a tipy na zariadenie interiéru.