Autorka blogu Style of Becca sediacia v jej obývacej izbe

V tomto článku vám bližšie predstavíme blog Style of Becca, na ktorom nájdete zaujímavé témy predovšetkým z oblastí módy, interiérového dizajnu a lifestylu. Okrem iného, môžete na blogu nájsť aj recepty, DIY návody a cestovateľské denníky. Autorkou blogu je Rebeka, ktorá nám v rozhovore odhalí začiatky svojho blogovania, odkiaľ čerpá inšpirácie a tiež svoj obľúbený štýl v interiérovom dizajne. Urobte si pohodlie a užite si spolu s nami tento veľmi zaujímavý rozhovor!

Ako by sme mohli opísať Rebeku zo Style of Becca v jednej krátkej vete:

Mama malého Leonarda, stále tvoriaca, hľadajúca inšpiráciu, ktorá sa snaží vidieť krásu obyčajného života každý jeden deň.

Blog Style of Becca je o:

Môj blog je môj denník. Alebo teda, skôr bol, keď som mala dostatok času sa mu venovať. Ale obsahuje to, čo ma baví. Módu, interiérový dizajn, lifestyle a občas aj recepty.

Správaj sa tak, ako chceš, aby sa druhí správali k tebe.

What goes around comes around.

Obľúbený citát, ktorým sa riadi sama autorka blogu Style of Becca

Vybrané fotografie z blogu

Rozhovor s Rebekou, autorkou blogu Style of Becca

Čo Vás viedlo k založeniu blogu?

Túžba tvoriť a túžba zdieľať. Blog mám od 16 rokov (tento rok oslávim 28) a v tej dobe som vo svojom okolí nemala veľa ľudí, s ktorými by som mohla zdieľať svoju vášeň k móde a DIY. Na internete sa mi zrazu otvoril nový svet.

Aký je Váš obľúbený štýl v interiérovom dizajne a prečo?

Povedala by som, že BOHO CHIC. Milujem vintage koberce, makramé, drevený nábytok, izbové rastliny, ale aj veľa bielej. Interiér musí byť útulný a tiež praktický a funkčný. Mám rada keď veci v interiéri vytvárajú spomienky a sú osobité. Preto mám rada aj DIY. Minimalizmus mi nie je príliš blízky.

Kde hľadáte nejčastejšie inšpiráciu pre svoju prácu?

Asi to nikoho neprekvapí, ale Pinterest, Instagram, najnovšie aj pesničky, ktoré so synom počúvame.

Čo Vás najviac baví na písaní blogu?

To zdieľanie svojich myšlienok, ku ktorým sa aj po rokoch môžem vracať. A tiež, keď niekomu moje texty pomôžu alebo niekoho inšpirujú.

Na čo sa najviac tešíte, až sa všetko vráti k normálnemu životu po skončení pandémie?

Na to, že budem môcť objať svojich najbližších, bez strachu, bez otáznikov. A potom tiež na kaviarne, galérie, múzeá a deti, ktoré môj syn spozná. Teraz nemá veľa kamarátov a je mi to ľúto. Och a ešte na sekáče. Milujem prehrabávanie v second handoch.

Máte nejaké tipy pre začínajúcich blogerov?

Vytrvať, nerobiť to pre nič iné, len pre svoju radosť a svoje potešenie. Zakladať si na kvalite textu aj fotografií a pravidelnosti.