Svadobná výzdoba

Pre väčšinu ľudí je svadba najkrajším a najdôležitejším dňom ich života. Emotívny, jedinečný a nezabudnuteľný – tak by to malo byť, najkrajší deň v živote dvoch ľudí, ktorí sa majú radi. Nech už sa váš veľký deň bude konať na jar či v zime, v kostole alebo na úrade, svadobná výzdoba je jednou z najdôležitejších vecí, na ktorú by ste sa mali zamerať. Pozrite sa na naše jedinečné nápady na svadobnú výzdobu a inšpirujte sa.

Pretože svadba je veľkým krokom do spoločnej budúcnosti, ktorá by mala trvať až do konca života, tak by sme si mali dať záležať nielen na jej plánovaní, ale aj výzdobe. Dekorácia a kvetinová výzdoba hrajú na svadbách dôležitú úlohu, pretože najmä kvety dotvárajú výbavu nevesty v podobe svadobnej kytice, svadobného auta, elegantných stolových dekorácií a samotného miesta svadby. Pozrime sa spoločne na užitočné tipy ako vytvoriť vysnívanú svadobnú výzdobu.

Doplnky na svadbu

Plánovanie svadby je dôležitým krokom pre prípravu svadby. Preto vám poradíme ako vytvoriť tú najlepšiu atmosféru, potešiť hostí a ako vybrať doplnky na svadbu, aby bola tak čarovná ako ste si ju predstavovali.

Kvety na svadbu

Kvetinová výzdoba môže byť pestrofarebná, jemná, výrazná, extravagantná a z rôznych kvetov. Ako si vybrať z takého výberu?My vám poradíme,ako vybrať vhodné kvety na svadbu, kam všade sa hodí výzdoba z kvetov a aké kvety zvoliť pre ktorý štýl svadby.

Menovky na svadbu

Aby výzdoba ladila s celkovým štýlom svadby a bola zároveň aj praktická, je dobré si to všetko vopred pripraviť. Poradíme vám, ako majú vyzerať menovky na svadbu a ako si naplánovať zasadací poriadok. Esixtujú rôzne možnosti a aby ste nemuseli dlho hľadať, pripravili sme pre vás niekoľko tipov a inšpirácií, ktoré vám plánovanie svadby a tak isto aj výber menoviek na svadbu uľahčia.

Svadobná výzdoba domu

Svadobná výzdoba začína doma. Pred obradom sa zhromažďujú prví hostia, rodina, známi, priatelia a preto svadobná výzdoba domu je prvým krokom ako začať so svadobnou výzdobou. Na čo sa máte zameriavať a ako začať sa dozviete v našom článku o svadobnej výzdobe domu.

Svadobná výzdoba na auto

Svadobná výzdoba na auto a jej príprava by mala byť určite dôležitá. Predsa ten moment, kedy nevesta vystúpi z auta je neodolateľný a vstúpi do pamäti každého hosťa. Aký štýl auta a aké dekorácia vybrať vám s radosťou poradíme my.

Svadobný stôl

Svadba je životná udalosť a tak by ste k nej mali pristupovať. Je veľa vecí, na ktoré netreba zabudnúť, preto vám s nimi pomôže svadobný plánovač alebo šikovný koordinátor. Jednou z dôležitých vecí, na ktoré sa nesmie zabudnúť je svadobný stôl a jeho výzdoba.

Vintage svadobná výzdoba

Vintage je oäť tu! Najmä, ak je to štýlová vintage svadobná výzdoba. Vintage štýl evokuje v každom z nás romantiku a nostalgiu. Doplnky na svadbusvadobné torty a dokonca aj darčeky pre svadobných hostí sa dajú zladiť vo vintage štýle na viacero krásných spôsobov.

Folklórna výzdoba

Návrat k tradíciám je momentálne trendy. Folklórna výzdoba v modernom prevedení je na Slovensku zase in. Ani svadby sa tomuto trendu nevyhli. Stále viac mladých párov sa rozhoduje práve pre tento štýl. Ukážeme vám ako si tento štýl začleniť do vašej svadobnej výzdoby.