Zoom virtuálne pozadie na stiahnutie

Pracovanie z domu je pre veľa z nás súčasnou realitou a taktiež aj videokonferencie s aplikáciou Zoom je čoraz populárnejšie. A keďže vaše zariadenie kancelárie nie je vždy reprezentatívne, vytvorili sme pre vás zoznam nádherných obrázkov na stiahnutie pre profesionálne a upravené virtuálne pozadie. Či je to útulná vintage obývačka, etno terasa s pocitom dovolenky alebo skôr pozadie modernej obývačky? Vyberte si svoj obľúbený obrázok a my vám prezradíme, ako ľahko stiahnuť fotografie a zmeniť Zoom pozadie pre videokonferenciu. Poďme na to!

Virtuálne pozadie: nastavte si pozadie pred videokonferenciou

Personalizované virtuálne pozadie má niekoľko výhod. Uvoľňuje atmosféru počas videokonferencie a zároveň ochráni súkromie vo vašom byte. Pretože nikdy neviete čo sa môže stať: napríklad váš partner pôjde okolo vás len v boxerkách alebo sa vaše deti dostanú do obrazu, pretože sú zvedavé, čo robíte. Takéto situácie nie sú vždy žiadúce, ale našťastie máme pre vás riešenie!

Pripravili sme pre vás obrázky priamo z našich interiérov zariadených podľa najnovších trendov vrátane obývačky, kuchyne a dokonca aj spálne. Máme tiež zaujímavé inšpirácie na balkón alebo pre milovníkov záhrady a exotických destinácií. Prezrite si 14 prispôsobených pozadí, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť, nahrať do aplikácie Zoom a prekvapiť svojich kolegov na ďalšom pohovore v domácej kancelárii.

14 báječných pozadí pre videokonferencie v pohodlí domova

Máme pre vás pripravených 14 obrázkov, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do svojho počítača. Ako na to? Vyberte svoj obľúbený obrázok a uložte ho na plochu (umiestnite na ňu kurzor, kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte možnosť „uložiť obrázok ako“). Ďalej vám vysvetlíme, ako nainštalovať obrázok v aplikácii Zoom.

Neviete sa rozhodnúť len pre jeden obrázok v aplikácii Zoom? Výber nie je jednoduchý, takže si ich najprv všetky stiahnite a ak chcete, každý deň si môžete zmeniť obrázok v nastaveniach aplikácie a tak prekvapiť svojich kolegov z kancelárie!

Pocit jari aj počas práce

Virtuálne pozadie: pocit jari

Aj keď vonku prší, každý z nás túži po príjemnej jarnej atmosfére. Prečo si nespríjemniť videokonferenciu s motívom jarného pozadia? Florálne motívy na vankúšoch, slnečnice a krásny drevený nábytok na terasu sú nádherné stimulácie jari. Táto krásna jarná fotografia a doplnky na terasu vám a ostatným učastníkom videohovoru určite spríjemnia atmosféru počas hovoru.

Stredozemné more na terase

Virtuálne pozadie: Stredozemné more na terase

Stiahnite si tento obrázok do vašej aplikácie Zoom a nastavte si ho počas stretnutie s kolegami. Budete sa cítiť ako keby ste boli niekde pri Stredozemnom mori – krásna modrá farba a jarný stredomorský dizajn vytvorí atmosféru juhu u vás doma aj počas virtuálneho stretnutia.

Tropický štýl na terase

Virtuálne pozadie: tropický štýl na terase

Máte záhradné terasy? Doma alebo na terase si môžeme vytvoriť tropickú oázu aj počas videokonferencie. Vytvorte si pozadie v tropickom štýle, v ktorom dominujú farby tropického ovocia či krásnej zelene. Preneste sa aspoň v myšlienkach na letnú dovolenku počas virtuálneho stretnutia.

Neutrálne farby – škandinávsky dizajn

Virtuálne pozadie: škandinávsky dizajn

Potrebujete pozitívne vibrácie na ďalšie, možno stresujúce stretnutie? Veríme, že tento harmonický škandinávsky štýl a dizajn sa vám bude páčiť! Vďaka svetlým tónom určite prinesiete do ďalšieho stretnutia trochu pokoja a vyrovnanosti.

Čierno-biela je stále IN

Virtuálne pozadie: čierno-biela obývačka

Zoom stretnutie v obývačke? Určite ste za! Táto čiernobiela obývačka zaoblených tvarov je dobrou alternatívou pre virtuálne pozadie stretnutia cez aplikáciu Zoom. Takáto by mala vyzerať vaša luxusná obývačka!

Stretnutie v modernej jedálni

Virtuálne pozadie: moderný jedálenský priestor

Keď si zmeníte virtuálne pozadie na túto jedáleň krémovej farby, okamžite dostanete chuť premeniť svoju vlastnú jedáleň na tento svieži vzhľad. Súhlasíte s nami? Tieto naše inšpirácie do kuchyne ako trendové kreslá a drevený stôl sú perfektne zladené pre vašu videokonferenciu.

Zen terasa

Virtuálne pozadie: zen terasa

Feng shui – s týmto pozadím sa budete cítiť ako na exotickom výlete. Jemné farby a modrá voda upokoja nielen vás, ale aj vašich kolegov. Po stretnutí budete mať určite chuť na relax a skočiť do bazéna.

Etno terasa

Virtuálne pozadie: etno terasa

Aj s pozadím terasy v štýle etno sa budete cítiť ako na dovolenke! Ak máte radi boho štýl a etnické vzory, toto virtálne pozadie na Zoom vás osloví. Toto pozadie poskytne vašemu stretnutiu slnečnú atmosféru a pozitívne naladí všetkých účastníkov.

Virtuálne pozadie či realita? Pocit ako na Malorke

Virtuálne pozadie: dovolenka na Malorke

Máte ešte ďaleko do dovolenky? My vám vašu túžbu po dovolenke spríjemníme. Stiahnite si aj virtuálne pozadie na Zoom v štýle terasy na Malorke a užite si vďaka bambusovým ležadlám a slameným dáždnikom atmosféru leta!

Moderná terasa

Virtuálne pozadie: moderná terasa

1Máte chuť zorganizovať virtuálny obed či večeru cez Zoom s priateľmi alebo kolegami vo vonkajšom prostredí? Tento elegantný mramorový stôl v kombinácii s čiernymi stoličkami na terase bude perfektnou kulisou pre príjemné posedie na jar či v lete. Takto by mali vyzerať krásne moderné záhrady s terasami.

Umelecká obývačka

Virtuálne pozadie: umelcká obývačka

Máte radi umenie a moderný dizajn obývačky? Obývačka v trendových sivobielych a taupe farbách, moderná pohovka a viedenské pletené stoličky očaria každého účastníka cez videkonferenciu. Vedeli ste, že organické tvary nábytku v kombinácii so zaujímavými doplnkami stimulujú kreativitu?

Pracovný priestor v spálni

Virtuálne pozadie: Pracovný priestor v spálni

Čaká vás ranná videokonferencia a nemáte doma vhodné zariadenie kancelárie? Alebo radi trávite čas v spálni a nevadí vám pozadie priestoru, v ktorom radi oddychujete? Toto virtuálne pozadie v spálni bude pôsobiť oddychujúco a zároveň vkusne. A ak budete mať možnosť, po stretnutí sa môžete aspoň nachvíľu vrátiť do postele.

Jedálenský priestor v japonskom štýle Wabi-sabi

Virtuálne pozadie: obývačka v japonskom štýle

Je čas na virtuálny obed! S takýmto pozadím ste na to dokonale pripravení: okrúhly stôl, moderné viedenské pletené stoličky a keramický riad. Vyzdobte si aj vy jedáleň v japonskom štýle wabi-sabi!

Útulný pracovný kútik v obývačke

Virtuálne pozadie: pracovné prostredie v obývačke

Aj vy pracujete z domu? Toto virtuálne pozadie si zamiluje každý nadšenec minimalistických interiérov. Kombináca svetlých farieb s modernými doplnkami, ako je geometrický stôl, lampa a dizajnové kreslo vám dodajú pocit pokoja. Zvoľte túto kulisu pre vaše nasledujúce stretnutie.

Ako nastaviť a zmeniť virtuálne pozadie v aplikácii Zoom?

Stiahli ste si už naše nádherné pozadia pre vašu videokonferenciu? Je čas si ich nainštalovať v aplikácii Zoom! Sú to naše vlastné fotografie, ktoré sú vytvorené tak, aby ste ich mohli ľahko integrovať do aplikácie Zoom!

 1. Otvorte aplikáciu Zoom a choďte na „Nastavenia“.
 2. Na paneli na ľavej strane obrazovky vyberte možnosť „Virtuálne pozadie“.
 3. K dispozícii máte už nainštalované fotografie.
 4. Ak chcete pridať vlastné virtuálne pozadie, kliknite na tlačidlo „+ pridať fotografiu“ a vyberte si svoje obľúbené pozadie od Westwing!

Náš tip: Všetky naše Westwing pozadia majú optimálny formát v rozmere 16:9.

Práca z domu je pre viacerých výzvou, hlavne ak nechcete zdieľať pozadie s vašimi kolegami a inými účastníkmi počas videkonferencie. Zoom poskytuje možnosť zmeniť pozadie a tým aj úplnú estetiku vašeho priestoru. Dúfame, že využijete naše fotografie ako virtuálne pozadie počas stretnutí v aplikácii Zoom.

Ak hľadáte ďalšie inšpirácie do vašej domácej kancelárie alebo pracovne, mohlo by vás zaujímať:

 • Domáca pracovňa a ako si ju efektívne zariadiť
 • Nápady pre pracovný priestor a ako by mala vyzerať domáca knižnica
 • Aké kvety do kancelárie sú prospešné
 • Pracovný kalendár 2022 na stiahnutie od Westwing
 • Zásady pre zdravý chrbát a správne sedenia za PC
 • Ako najlepšie zariadiť písací stôl pod oknom
 • Čo je to coworking a aké sú jeho výhody
 • Ako si zlepšiť svoje pracovisko a čo je to ergonómia pri práci

Pravidelne vám prinášame rady a nápady, ako skrášliť nielen váš interiér, ale aj exteriér ako napríklad balkón a terasa. Zaregistrujte sa na Westwing a získajte nielen tipy, ale aj neodolateľné ponuky.