Hľadať

Kozmetické zrkadlá

8 Výrobkov

Kozmetické zrkadlo pre vaše dokonalé chvíľky skrášľovania

Pri líčení je potrebné zamerať sa na detaily. Práve tie dokážu skrášliť, prípadne úplne pokaziť celkový výzor. Na to, aby ste sa mohli správne upraviť, budete potrebovať praktické kozmetické zrkadlo, ktoré, ak si zvolíte správne, môže byť aj dekoráciou vášho kozmetického stolíka . Pri nákupe v našom internetovom obchode Westwing sa stretnete s množstvom prevedení vo viacerých farbách, tvaroch a materiáloch. A síce sú všetky tieto parametre kľúčové, sledujte aj možnosť zväčšenia zrkadla. Tá vám celý proces prípravy urýchli a zjednoduší.

Približovaniu funkciu má veľa zväčšovacích zrkadiel, ktoré sa dajú otáčať. Na jednej strane máte klasické zrkadlo, na druhej to zväčšovacie. Pre ešte väčšiu univerzálnosť a praktickosť existujú kozmetické zrkadlá s osvetlením. Vďaka tomu sa môžete nalíčiť a upraviť aj vtedy, keď je vonku tma. Pri líčení a starostlivosti o vašu pleť budete potrebovať aj dostatočné svetlo, preto nezabudnite ani na praktické a štýlové lampy. Tie dodajú finálnu bodku vášmu skrášlovaciemu kútiku.

Následne sa orientujte aj na samotné rozmery. Toaletné zrkadlo nesmie byť príliš veľké, aby sa dalo ľahko presúvať z miesta na miesto. A pre tých, ktorí chcú, aby sa z tohto kúska stal aj štýlový doplnok, je dôležité farebné prevedenie a celkový výzor. Z farieb dominujú metalické odtiene ako zlatá a strieborná. Nesklame však ani klasika ako čierna a biela.

Snažte sa, aby zrkadlo ladilo s inými kúskami a zariadením v miestnosti. Okrem výzoru sledujte tiež samotný podstavec. Predstavuje dôležitú časť celého zrkadla. Môže byť zaujímavý a celok krásne dopĺňať, prípadne jednoduchší a s vrchnou časťou splývať. Výber je na vás! Uľahčite si celú prípravu pomocou kozmetického zrkadla z Westwing ponuky aj vy.