1 konferenčný stolík v 3 štýloch

Konferenčný stolík zaručene patrí medzi základné vybavenie každej obývačky. Pri jeho výbere by preto nemal byť rozhodujúci dizajn, ale skôr funkčnosť. Žiadne strachy, čítajte ďalej a ukážeme Vám, ako jednoducho môžete vzhľad Vášho odkladacieho stolíka zmeniť a vyčarovať z neho štýlový unikát, vhodný práve do Vašej obývačky.

Konferenčný stolík a minimalistické sklo

Konferenčný stolík a minimalistické sklo

Do bytu, ktorý je vzdušný, otvorený a plný čistých línii, veľmi dobre zapadne minimalistický dizajn. Doprajte preto konferenčnému stolíku niekoľko sklenených pohárov a štýlové sklenené vázy, ktoré ho skvelo oživia. Milujete mramor? Jeho rafinovanosť môžete využiť pri stojane na sviečky alebo na inej dekorácii. Ak nechcete, aby vám hostia vyčítali strohosť, zapojte do kompozície pastelové farby alebo prírodné materiály. Vďaka detailom dosiahnete maximálny efekt.

Záblesk glamour na obývačkovom stolíku

Záblesk glamour na obývačkovom stolíku

Zamilovali ste sa do štýlu glamour, ale nemáte odvahu ho využiť v celom interiéri? Potom sa vám určite zapáči náš návrh na ošatenie konferenčného stolíku práve do tohto štýlu. Držte sa základnej farebnej schémy, kombinácia čiernej, bielej a zlatej odvedú v tomto prípade skvelú prácu. Lesk je pre štýl glamour typický a pridá vášmu stolíku na luxuse a príťažlivosti.

Odkladací stolík v boho štýle

Odkladací stolík v boho štýle

Zabudnite na vyvážené kombinácie a trochu sa pri stylingu odviažte! Nezvyčajné spojenie, rozdielne tvary, vône dialok a štipka prírody? Áno, to všetko (a oveľa viac) je dovolené v boho štýle. Pokiaľ chcete vo Vašej obývačke navodiť útulnú atmosféru, vsaďte aj Vy na prírodné farby a príjemne zaoblené tvary.

Fotografie: Westwing

Westwing Magazin

Používate už aplikáciu Westwing?

Stiahnuť
Stiahnuť
Offline