Teatro Fragranze Uniche nová úroveň interiérových vôní

Kreativita, rafinovanosť, ručná výroba, najlepšie suroviny, vyrobené v Taliansku… Týmito slovami by sa dali opísať výrobky talianskej značky Teatro Fragranze Uniche.

Skupina týchto troch odvážnych žien, Fiorella Lucci, Federica Schirra a Gaia Caiani, stojí za celým konceptom, a aj napriek smrti jednej z nich pokračujú ďalej v tom, čo si vytýčili. Ich cieľom bolo vytvoriť interiérové vône, ktoré nie sú obyčajnými „voňavkami“, ale sú skutočnými interiérovými parfumami. Samy priznávajú, že sa nechali uniesť florentínskou renesanciou a láskou k umeniu parfumérstva, a preto sa rozhodli spolupracovať s poprednými dizajnérmi, remeselníkmi… jednoducho na slovo vzatými odborníkmi.

 

„Vône sú explóziou pre všetky zmysly“

Teatro Fragranze Uniche vyvinulo líniu dizajnovo spracovaných flakónov, ktoré v sebe skrývajú výnimočné vône: od sladkých a lákavých, ostrých a energických, až po prekvapivé a sofistikované. Všetky však spájajú prírodné vonné esencie, príjemné farby a precízne prevedenie. Na výrobe sa podieľajú skutočne skúsené osoby, ktorých vedie ich najhlbší inštinkt a odborné znalosti.

 „Naše laboratória sú centrom intenzívnej aktivity, kde sú analyzované nielen trendy, ale aj preferencie našich zákazníkov vždy s ohľadom na súčasnú módu“, hovorí jedna zo zakladateliek.

Malé umelecké diela

Prírodné rastlinné sviečky sa môžu pochváliť zaujímavou výrobnou technológiou. Produkujú sa v jednej z najstarších talianskych tovární na sviečky a vďaka špeciálnemu miešaniu vosku a ručnému stláčaniu sa pýšia dlhotrvajúcim horením. Všetko je výhradne talianskej a ručnej výroby.

V súlade s prírodou

Ekologický prístup sa stal ich druhým mottom. Interiérové vône vďaka tomuto postoju obsahujú menej alkoholu a vyššiu koncentráciu úplne prírodných esenciálnych olejov. „Zelená vlna“ sa prejavuje aj na spôsobe balenia a samotnej prezentácii výrobkov. Nech žijú recyklované obaly. Aróma-difuzéry sú preto v skle, náhradné náplne v recyklovateľných PET fľašiach a všetko je finálne zabalené do papierovej krabičky.

Do bytu, ale aj do firmy

Firma vyvinula niekoľko radov interiérových parfumov a dáva si záležať na správnej komunikácii. Klient tak dostane celý balík informácií, vďaka ktorým sa dozvie, pre aké priestory je daná vôňa vhodná a ako nielen s ňou, ale aj výrobkom nakladať.

Teatro Fragranze Uniche nás tiež učí, že interiérové vône je dobré, ako sa hovorí „vrstviť“. Všetky vonné kolekcie preto nájdete v niekoľkých modeloch: interiérový sprej pre rýchle osvieženie vzduchu, vonný aróma-difuzér pre postupné uvoľňovanie vône do miestnosti, vonný sprej na tkaniny, ktorý oceníte nielen v byte, ale aj v aute, a v neposlednom rade sviečky, vďaka ktorým úplne zabudnete na starosti všedného dňa.

Vstúpte do sveta vôní Teatro Fragranze Uniche a nechajte sa nimi omámiť, zavrite oči a snívajte.

Autorka textu: Monika Alberovská v úzkej spolupráci s Teatro Fragranze Uniche

 

Používate už aplikáciu Westwing?

Stiahnuť
Stiahnuť
Offline