Apartmán v štýle rockovej hviezdy

Mateo práve oslavuje 15. narodeniny svojej kapely Culcha Candela. Je to dobrá príležitosť navštíviť jeho neobvyklý apartmán. Keď sme sa pred stretnutím spýtali, aké kvety by sme mali vziať so sebou na fotografovanie, odpovedal Westwing ako skutočná, excentrická hviezda … „Kvety? Bazalku!“. Povedali sme si: „A prečo nie.“. S fotografickým vybavením a bazalkou v kvetináči sme dorazili do Mateovho bytu.

Líder a zakladateľ skupiny Culcha Candela zdieľa svoj byt s … asi dvadsiatimi ženami. Nepoznáme ich skutočné číslo, ale jedna vec je istá – boli starostlivo vybrané v súlade s veľkým umeleckým vkusom. Steny apartmánu zdobí úžasná galéria fotografií, zobrazujúcich portréty krásnych dám.

 

Na prvom poschodí sa nachádza jedna miestnosť, ktorá slúži ako kuchyňa, obývacia izba aj jedáleň. Nenáročná, svetlá a mimoriadne priestranná. Práve tam vznikli skladby z ich posledného albumu.

Už od dverí je vidieť úspech kapely Culcha Candela. Sú tu zavesené VIP náramky zo všetkých Mateových koncertov. Je ťažké spočítať, koľko ich je po pätnástich rokoch koncertovania po celom svete.

V strede obývacej izby pozornosť priťahuje vysoké, úzke schodisko, ktoré stúpa až do spálne. V tejto izbe sa nachádza všetko. Plyšový medvedík hneď vedľa Dartha Vadera zo Star Wars, pôsobivá kolekcia tenisiek a bundy v každom odtieni. Je tu aj výstredná toaleta s čiernymi stenami a samozrejme … veľká posteľ. Tento apartmán je stopercentne autentický a odráža  osobnosť majiteľa, jeho charakter a životný príbeh. Je ako jeho tetovanie na rukách, predovšetkým to najdôležitejšie s nápisom „Neber samého seba príliš vážne“.

 

Text/ foto: WESTWING

Patrycja Grabińska

Používate už aplikáciu Westwing?

Stiahnuť
Stiahnuť
Offline