Boho plné lesku v srdci Mníchova

Andrea Kehl, VIP-kaderníčka z Mníchova, nás privítala plná radosti a energie. Už od prahu nás informuje, že minulú noc sa rozhodla preniesť pohovky do inej izby a niekoľko minút pred naším rozhovorom sa rozhodla prezliecť. „Ak mi niečo napadne, nemôžem čakať. Musím to hneď urobiť!“ hovorí so smiechom. Andrea sa vrátila do miestnosti oblečená vo farebnej košeli a v trblietavých papučiach. Jej štylizácia je dokonalým úvodom do jej farebného života, domova a práce.

Andrea sa môže pochváliť originálnym zmyslom pre štýl. Jej záujem o farby a prírodu vyústil do oslnivého aranžovania bytu v jednej z najkrajších a najprestížnejších mníchovských štvrtí – Bogenhausen.

Andrea je slobodná duša, ale rada si nechá poradiť od profesionálov. Preto sa pred niekoľkými rokmi obrátila na renomovanú nemeckú dizajnérku Jasemin Loher, ktorá premenila klasický mníchovský interiér na ženský a impozantný priestor.

„Toto bývanie je môj svet. Stále som snívala o tom, že budem žiť na mieste, ktoré bude odzrkadľovať moju osobnosť a lásku k prírode,“ hovorí Andrea. Jej inšpirácia svetom fauny a flóry má pôvod v detstve, ktoré naša hostiteľka prežila v malom dome na predmestí Mníchova. Andrea preniesla nádych boho do svojho aktuálneho bývania a nešetrila pri tom farbami, nádhernými materiálmi a vzormi inšpirovanými prírodou.

Energické aranžovanie obohacujú originálne kúsky, ktoré dodávajú interiéru moderný nádych. Pozornosť priťahujú najmä: luster so sklenenými tienidlami, ratanové kreslo s operadlom pripomínajúcim kvetinový kalich a zrkadlo v tvare hrušky. Celok nám pripomína hotelový luxus, ktorý je zjemnený pastelovými farbami a osobnými doplnkami.

 

Andrea miluje robiť spontánne a nečakané zmeny v zariadení svojho bytu. Videli ste niekedy palmy na strope v kúpeľni? My tiež nie. Ale výsledný efekt je úžasný! Andrea nič nenechala náhode. S pomocou dizajnérky vytvorila priestor, ktorý dokonale odzrkadľuje jej charakter – je ženský, výrazný a inšpirujúci.

 

 

Preklad: Kinga Ostapińska

Dagmar Ferova

Používate už aplikáciu Westwing?

Stiahnuť
Stiahnuť
Offline