Vianoce u Delie Fischer

Vianoce sú obľúbenými sviatkami zakladateľky Westwing, Delie Fischer, ktorá nás tento rok pozvala k sebe domov, aby nám prezradila tajomstvá aranžovania vianočného stola podľa najnovších interiérových trendov.

Stôl sa dá ozdobiť mnohými spôsobmi. Niekedy stačia len jednoduché doplnky.
„Tieto Vianoce na mojom vianočnom stole bude vládnuť zmes bielej a zlatej. Jedálenský stôl ozdobím aj jedľovými vetvičkami, ktoré vyzerajú očarujúco a napĺňajú miestnosť nádhernou vôňou. Pridaním akcentov  v zelených odtieňoch vnesieme do štylizácie štipku modernosti a sviežosti“ – hovorí Delia.

Vianoce sú najkrajšie sviatky roka, ktoré si vyžadujú tú správnu atmosféru. Na jej vytvorenie sú ideálne sviečky. Vnášajú do interiérov rodinnú pohodu a zvýrazňujú jedinečné čaro Vianoc.

Vianočné must have Delie? Určite to budú zlaté obruče zavesené na stene, ktoré sú nádhernou alternatívou tradičných vianočných vencov.

Čerstvý eukalyptus, klinčeky a škorica sú jemnými doplnkami, ktoré ideálne vyniknú na stole, ktorý bude pôsobiť priam ukážkovo! Mojom obľúbeným detailom sú krúžky z jemných zelených vetvičiek, ktoré zdobia servítky. Takéto prírodné ozdoby vytvárajú aj pekný kontrast s elegantným aranžovaním stola.

Text/ foto: Westwing

Patrycja Grabińska

Používate už aplikáciu Westwing?

Stiahnuť
Stiahnuť
Offline