Hľadať

Doplnky a dekorácie do obývačky

Zoradiť
56 Výrobkov
Zoradiť

Doplnky a dekorácie do obývačky, ktoré nikdy nevyjdú z módy

Obývačkám zvyčajne venujeme pri zariaďovaní väčšiu pozornosť, ako iným miestnostiam. Je to z dôvodu, že tu trávime najviac času s rodinou a priateľmi. Obývačka musí byť preto funkčná, pohodlná a krásna. Je to priestor, kde chceme zapôsobiť na našich hostí a pritom vám pomôžu aj dekoračné doplnky.

Aké okrasné predmety je vhodné zvoliť do obývačky? Minimalisticky zariadenú obývačku oživí zaujímavý koberec, ktorý jej dodá charakter na kúsku, ktorý je navyše aj praktický. Stále sa vám zdá vaša obývačka fádna a akoby nedokončená? Kritickým okom sa zadívajte na vaše steny. Pokiaľ ich nezdobia nádherné francúzske okná a luxusné závesy, okrášlite ich umením. Ručne maľované obrazy na plátne vnesú do vášho domova pocit luxusu. Pre extravagantnú obývačku v štýle art déco môžete zase vybrať niektorú z našich plastických kovových ozdôb na stenu. Vďaka nadčasovým obrazom či fotografiám môžete vyvážiť aj dynamiku v miestnosti. Pokiaľ je tvar vašej obývačky asymetrický, zvoľte väčší obraz alebo dva rovnako veľké obrazy nad vašu sedačku. Tento dizajnérsky trik vnesie do vašej izby rovnováhu. Pokiaľ je vaša obývačka naopak veľmi formálna, asymetrická nástenná galéria pomôže rozbiť monotónnosť. Pri pohľade na vašu obývačku by mal váš pohľad plynulo prechádzať z jedného predmetu na druhý.

Dekorácie a doplnky do obývačky sa postarajú o estetický zážitok a príjemnú atmosféru u vás doma. Začnite tým, že ozdobíte svoju pohovku a kreslá, v čom vám jednoducho pomôžu dekoračné vankúše. Ďalej sa postarajte o ústredný kúsok pre konferenčný stolík v podobe vázy alebo dekoračnej tácky s časopismi, sviečkami či knihou. Pokiaľ máte doma malé deti, zvoľte LED sviečky, ktoré sú bezpečné a ich plamienok poskytne mäkké teplé svetlo. Sošky a zarážky na knihy sú vhodné na poličky, ale aj na príručné stolíky. Vďaka konzolovému stolíku s umeleckými predmetmi opticky rozdelíte prechodnú obývačku na jednotlivé zóny. Zrkadlá vašu obývačku presvetlia a vázy s kvetmi jej vdýchnu život.

Objavte širokú ponuku rozmanitých doplnkov do obývačky už dnes. Ktoré kúsky si vyberiete ako prvé?