Hľadať

Obrazy na plátne

38 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Obrazy na plátne - umelecké trendy pre váš domov

Obrazy na plátne sú trendy doplnkom, ktorý zlepší interiér a steny vášho domova. Obraz na plátne je jednoduchým spôsobom, ako zmeniť vzhľad izby, či už si vyberiete farebný portrét, abstraktný obraz alebo krajinnú maľbu.

Do ktorej miestnosti zavesiť obraz na plátne?

Pri výbere plátna hrá dôležitú úlohu štýl vášho interiéru. Jedným z najpopulárnejších typov obrazov sú abstraktné obrazy. Tieto obrazy sú výbornou voľbou, ak chcete dodať svojmu domovu moderný a elegantný vzhľad. nájdete množstvo abstraktných obrazov, ktoré sú dostupné v rôznych farbách a veľkostiach.

Premyslite si kde by obrazy na plátne mali visieť a vyberte si ten správny obraz do vašej miestnosti. Do detskej izby sa hodia napríklad motívy zvieratiek či dúhy. Obrazy v obývacej izbe sú často abstraktné a odrážajú tóny miestnosti. Do kuchyne sa hodia aj veľké obrazy na plátne, ktoré pestrými farbami odzrkadlia štýl vášho domova.

Ten pravý obraz na plátne - vyberte si z ponuky Westwing

V internetovom obchode Westwing nájdete širokú ponuku ručne maľovaných obrazov, ktoré vám pomôžu vytvoriť vlastný osobitý štýl. Ručne maľované obrazy na plátne sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách. Vyberte si ten pravý obraz, ktorý skrášli steny vášho interiéru.