Naše sľuby
 


 
Westwing je najväčší nákupný klub v Európe v oblasti interiérového vybavenia.
Každý deň sú naše internetové stránky zaplnené úplne novými ponukami s atraktívnymi zľavami.
Kampane štartujú o 8:00 počas pracovných dní a o 10:00 cez víkendy.
 1. Bezplatné členstvo
 
Vstup do klubu Westwing je jednoduchý, bezplatný a nie je podmienený nákupom. Členstvo je možné kedykoľvek zrušiť.

2. Starostlivo vyberané výrobky
 
Výrobky objavujúce sa v kampaniach Westwing sú výsledkom práce našich štylistiek. Tie každý deň vyberajú zo stoviek materiálov, farieb, vzorov a tvarov. Snažia sa nájsť výrobky, ktoré odpovedajú súčasným módnym trendom a zároveň vynikajú vysokou odolnosťou, aby bez problémov vydržali každodenné používanie a nečakané výzvy. Vďaka tomu Vám môžeme zaručiť, že nami ponúkaný nábytok spĺňa nielen estetické, ale aj tie najprísnejšie kvalitatívne kritériá.

3. Pohodlné vrátenie tovaru a peňazí
 
Ak zakúpený výrobok nezodpovedá Vašim predstavám, môžete ho do 100 dní od doručenia bezplatne vrátiť. Kedykoľvek môžete kontaktovať aj naše zákaznícke oddelenie, ktoré Vám s celou procedúrou ochotne pomôže.
 
4. Rýchle a spoľahlivé doručenie
 
Pri doručovaní zásielok spolupracujeme so spoločnosťami DPD a Rhenus. Títo našu overení partneri sú zárukou, že Vaša zásielka bude doručená bezpečne a včas. O termíne dodania Vás budeme informovať e-mailom a SMS správou. Všetky zásielky, aj tie ťažké, budú doručené priamo k Vám domov.

5. Bezpečný nákup
 
K ochrane Vašich údajov pristupujeme veľmi zodpovedne. Všetky osobné údaje, ktoré potrebujeme k realizácii objednávky, sú utajené. V oblasti platieb spolupracujeme s akreditovanými partnermi: MasterCard, Visa a PayPal. Ti sú zárukou ochrany údajov a platieb.

6.  Priateľský zákaznícky servis
 
Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá, preto sme vždy ochotní vypočuť si Váš názor a odpovedať na Vaše otázky. Mnoho z nich sa už nachádza v sekcii FAQ. Pokiaľ tam odpoveď na Vašu otázku nenájdete, náš tím zákazníckeho servisu je tu pre Vás počas pracovných dní od 8:00 do 20:00 na telefónnom čísle +421 221 201 245.