Hľadať

Darčeky pre mužov

155 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Darčeky pre mužov na akúkoľvek príležitosť

Nájsť vhodný darček pre muža je niekedy naozaj tvrdý oriešok. Skúste ho však prekvapiť štýlovým bytovým doplnkom alebo dekoráciou, ktoré budú zároveň praktické. Či už hľadáte vianočné darčeky pre mužov vo vašej rodine alebo originálne a vtipné darčeky pre frajera, v pestrej ponuke výrobkov na Westwing zaručene nájdete tie pravé kúsky na každú príležitosť!

Darček pre muža k narodeninám

Chystá sa oslava narodenín nejakého fešáka vo vašej rodine alebo medzi známymi? Určite sa poteší praktickému darčeku ako štýlový regál na víno či súprava pohárov s fľašou. Ak holduje logickým hrám, šachy budú pre neho ako stvorené. Má rád varenie? Stavte na štýlové doplnky do kuchyne. Darček pre muža k narodeninám by mal skrátka zodpovedať jeho záľubám.

Darček pre muža na Valentína

Sviatok lásky je ďalšou peknou príležitosťou ako stráviť romantický čas vo dvojici. Darček pre muža na Valentína by sa preto mal niesť v tomto duchu. Určite poteší aj drobnosť ako vonná sviečka s pánskymi vôňami, štýlový hrnček alebo súprava hrnčekov pre dvojicu, aby ste si mohli spolu vychutnať horúce nápoje, alebo dokonca váza vo vtipnom a netradičnom prevedení. Budete môcť do nej potom naaranžovať kytice kvetov od neho.

Darček na výročie pre muža

Okrúhly vek pánov si vyžaduje trochu honosnejšie prekvapenie. Darček na výročie pre muža preto môže byť aj vo forme oddychového nábytku, aby si v príjemnom kresle mohol ešte viac vychutnať oddych po náročnom dni. V prípade, že si večer zvykne vychutnávať drink na zrelaxovanie, rôzne barové potreby a doplnky pre ešte štýlovejšie podávanie nápojov si bezpochyby nájdu svoje praktické využitie. Rád trávi čas vonku v záhrade? Záhradné doplnky či nábytok sú ďalším skvelým tipom. Vhodný darček pre muža k 40 je napríklad aj vkusný doplnok do jeho kancelárie. Ako darček pre muža k 50 sa osvedčí nástenná dekorácia s fotografiami či grafická tlač z kultového filmu jeho mladosti. Takýmto spôsobom môžete postupne vytvoriť aj celú domácu galériu, z ktorej sa bude tešiť celá rodina!

Hľadáte darček pre muža? Pomôžeme vám!

Nápady na pánske darčeky sa vymýšľajú o to ľahšie, ak dobre poznáte ich záľuby. V prípade, že hľadáte menší darček, určite ich poteší aj maličkosť na rôzne príležitosti počas celého roka. Ktoré by mohli byť pútavé darčeky pre mužov vo vašom živote?

  • Darček pre otca – dizajnový hrnček s písmenkom jeho mena alebo poťah na vankúš v tom istom štýle ho určite potešia! Ak rád holduje záhradkárčeniu, doplnkami do záhrady a na grilovanie nikdy nič nepokazíte. Má v obľube cestovanie? Skvelé darčeky pre otcov – svetobežníkov sú aj cestovateľské knihy.

  • Darček pre manžela alebo partnera – ak rád experimentuje v kuchyni, originálne doplnky ako elegantná súprava na korenie, štýlová zástera alebo aj len hrnček budú skvelé darčeky pre muža vášho života. Neviete ho niekedy dostať z postele? Obliečky na posteľ s vtipným vzorom alebo textom z vysoko kvalitného, rozmaznávajúceho materiálu tiež určite polahodí jeho zmyslom.

  • Darček pre dedka – pre ešte väčšie spríjemnenie voľného času mu padne vhod štýlový kávovar, čajová kanvica pre zdravé horúce nápoje alebo dokonca stolová lampa do obývačky ku televízoru alebo knihe, ak rád číta. Spoločenské hry ako šachy, Človeče nehnevaj sa či domino sú tiež skvelým tipom pre voľné chvíle a zároveň aj spoločný čas s rodinou. Nádherný darček je však bezpochyby fotoalbum plný rodinných fotiek!

  • Darček pre brata, priateľa a frajera – vtipná a originálna dekorácia, ktorá ich rozosmeje, určite zožne úspech. Takisto sa však potešia aj nejakým drobným technologickým vychytávkam a príslušenstvu k mobilu a laptopu. Ale aj napríklad doplnky do baru ako štýlové poháre, karafa alebo príslušenstvo na prípravu koktejlov ich určite nadchne.

Objavte originálne pánske darčeky v online ponuke Westwing

V širokej ponuke Westwing sa nájdu darčeky pre všetkých mužov, či už hľadáte vianočné darčeky pre partnera, prekvapenie pre dedka alebo narodeninové darčeky pre otca. Nádherné bytové doplnky a skvostné dekorácie totiž určite potešia nielen milovníkov interiérového dizajnu. Vo výrobkoch v našej online ponuke sa k tomu pripája vysoká kvalita s prvotriednymi materiálmi a jedinečným prevedením. Mnohé z nich nájdu v domácnosti nielen dekoratívne, ale aj praktické využitie, čo mužom veľakrát veľmi imponuje. Nechýbajú tu ani dizajnové kúsky od renomovaných značiek – takéto darčeky spravia každú pánsku oslavu ešte výnimočnejšou!

Trochu menej tradičným, ale za to veľmi praktickým darčekom pre mužov môže byť aj darčeková poukážka, vďaka ktorej si budú môcť vybrať doplnok či dekoráciu do interiéru podľa svojho gusta. Na výber sú v niekoľkých hodnotách a dájú sa vytlačiť priamo doma alebo vám ju doručíme poštou. Je to tiež skvelý spôsob ako si poradiť s darčekmi pre pánov.

Na Westwing nájdete množstvo originálnych a praktických darčekov pre mužov, ktorým sa určite potešia v akýkoľvek sviatočný deň. K tomu spravia celú domácnosť ešte krajšou! So zárukou vysokej kvality výrobkov, rýchlym doručením a ďalšími skvelými výhodami sa hľadanie a nakupovanie darčekov online stane skutočnou zábavou!