Hľadať

Textil pre bábätká

64 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Detský textil: objavte mäkkučké textilie do detskej izby

Vitajte v nádhernom, pestrofarebnom a hravom svete detských textílií na Westwing! Nájdete tu čarokrásne výrobky od výmyslu sveta, ktoré môžu vaše ratolesti používať už od narodenia. Vyznačujú sa totiž nezávadnosťou a vysokou kvalitou použitých materiálov, ktoré zaručia bezpečne trávený čas pre vaše deťúrence. Môžete tu objaviť:

  • Detské vankúše – v tradičných tvaroch a aj tých netradičnejších ako zvieratká, príšerky, úkazy počasia. Nájdete tu aj obľúbených mojkáčikov v rozkošných prevedeniach.
  • Plyšové hračky a hračky pre najmenších – prekrásne plyšové zvieratká z nezávadnej organickej bavlny sa určite ihneď stanú obľúbenou hračkou.
  • Deky a podložky na hranie – penové podložky na hranie, deky z organickej bavlny, alebo mušelínové ručníky a plédy – vyberte si z nádhernej ponuky vzorov a kvalitných materiálov.
  • Detské koberce a koberčeky – okrem neuveriteľne hravých tvarov to budú určite aj farby a dizajn koberčekov, ktoré vyčarujú úsmev nie len na tvári detí, ale aj ich rodičov.
  • Rôzne detské doplnky – praktické doplnky s roztomilým dizajnom do kúpeľne, vaničky, kočára či na prechádzky vonku. Vaše detičky budú dokonale pripravené na každé dobrodružstvo.
  • Textil do postieľky – zahŕňa detské obliečky ako aj detský textil pre výdatný spánok vašich najmenších, ktoré budú pohladením pre všetky zmysly.
  • Hovorí sa, že deti rastú hlavne počas spánku – prichystajte aj pre vaše ratolesti pohodlnú postieľku plnú príjemných a kvalitných textílií, ktorá bude vyzerať ako z rozprávky, aby mali okrem dobrého spánku aj sladké sníčky. Detské obliečky do postieľky a hniezda pre tých najmenších sú vyrobené z organickej bavlny, ktorá sa vyznačuje dobrou odolnosťou voči oderu a ľahkým udržiavaním v čistote. Doplňte aranžovanie postieľky o nádherné vankúšiky v rôznych hravých tvaroch alebo o milého mojkáčika pre babätká. Počas zimy sa tu osvedčí detská deka alebo pléd pre zahriatie a udržanie tepla. Počas leta zas môžete na strop nad postieľku nainštalovať prekrásny baldachýn, s ktorým bude toto kráľovstvo spánku vášho dieťatka vyzerať skutočne ako z rozprávky. Poslúži ako ochrana proti ostrému svetlu a takisto aj proti hmyzu, pričom ju môžete týmto spôsobom využívať celý rok.

    Na Westwing nájdete výrobky výhradne zo zdravých materiálov, ktoré sa postarajú o bezpečie vášho dieťatka počas celého dňa. Určite vás poteší, že pochádzajú od renomovaných značiek, ktoré sú bezpochyby zárukou kvality. Doprajte vašim najmenším kvalitný a výdatný spánok v postieľke plnej bezpečných a nezávadných textílií, ktoré im svojím krásnym dizajnom vždy vyčarujú úsmev na tvári!