Hľadať
Malerifabrikken

Malerifabrikken

Zoradiť
58 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Malerifabrikken

Firma Malerifabrikken vznikla v roku 2000 v Dánsku ako nápad Larsa Andersena a Susanne Tolboe, ktorí túžili sprostredkovať umenie tej najvyššej kvality do všetkých domácností. Dizajnérsky tím je srdcom a mantrou tejto firmy - tvoria ho tradičný maliari ako aj grafickí dizajnéri, ktorí pretvárajú umenie do digitálnej formy vhodnej pre tlač. Touto jedinečnou spoluprácou vznikajú diela, ktoré sú skutočne unikátne na trhu s nástennými dekoráciami.

Malerifabrikken používa najmodernejšie technológie a vysoko kvalitné materiály, aby boli ich ručne zhotovené maľby, digitálne tlače na plátne a plagáty vhodné na zavesenie do každej domácnosti. Svedčí o tom aj ich široký výber námetov a motívov pre ich diela, ktorých originály pochádzajú od dánskych umelcov.

Ktoré produkty od Malerifabrikken nájdete na našej stránke Westwing

Na Westwing vám predstavujeme pútavý výber produktov z výtvarnej dielne Malerifabrikken v rôznych výrobných prevedeniach. Môžete tu nájsť:

 • Ručne maľované obrazy na plátne - v ponuke nájdete orámované diela ako aj tie bez rámu. Vďaka prírodným materiálom a remeselnej výrobe ide o naozaj jedinečné výrobky.

 • Digitálne tlače s rámom- tlač je vyhotovená na kvalitnom papieri v štýlovom ráme a okrem prekrásnych reprodukcií fotografií ponúkame aj nádherné grafiky.

 • Aký umelecký štýl si vybrať pre vašu domácu galériu?

 • Populárny abstraktivizmus - tento moderný umelecký štýl je jedným z najvyhľadávanejších v interiérovom dizajne. Ovplýva pútavými kombináciami farieb, z ktorých si budete môcť vybrať tú najdokonalejšiu pre farebnú paletu vo vašej domácnosti.
 • Zvierací motív - digitálne tlače ušľachtilých šeliem v čiernobielom prevedení krásne vyniknú v obývačke či dokonca spálni.
 • Prírodné scenérie - tieto digitálne tlače dodajú priestoru hĺbku a pokoj.
 • Rastlinné motívy - či už farebnejšie grafické prevedenie alebo pútavá fotografia rastliny s nádychom abstrakcie, takýto motív oživí každú stenu.

 • Nástenné dekorácie, ktoré zodpovedajú súčasným interiérovým trendom

  Nástenné dekorácie a obrazy na plátne firmy Malfabrikken sa vyznačujú nielen výberom tých najpopulárnejších umeleckých štýlov v súčasnom interiérovom dizajne, ale aj neuveriteľnou kvalitou. Sú totiž zhotovené na vysoko kvalitnom plátne s hustotou 250 až 350 g/m², čo mu zabezpečuje úžasnú flexibilitu, trvácnosť a odolnosť voči teplotným výkyvom a zmenám vo vlhkosti vzduchu. Nosné drevené rámy sa taktiež môžu pochváliť trvácnou konštrukciou, pretože sú vyrobené z borovicového dreva s obzvlášť stabilným spojom na drážku a čap. Farby použité na ručne zhotovených maľbách majú vysoký podiel prírodných pigmentov, čo zaručí, že ani po rokoch nestratia svoju sýtosť a zachovajú si pôvodný odtieň.

  Premeňte svoj domov na umeleckú galériu s úžasnými obrazmi

  S obrazmi od firmy Malerifabrikken si budete môcť doma vytvoriť skutočne nádhernú umeleckú galériu. Tieto nástenné dekorácie krásne vyniknú osamote a môžete si nimi vyzdobiť steny v každej miestnosti.

  Nechajte sa uniesť krásou umeleckých diel od dánskej firmy Malerifabrikken - okrem očarujúcich námetov a motívov pre svoje obrazy sa môžu pochváliť aj znamenitou kvalitou. Spestrite steny vo vašom domove pútavými abstraktnými maľbami a nechajte ich vyniknúť v priestore osamote so zvyšným aranžovaním, alebo si vytvorte jedinečnú domácu galériu z niekoľkých kusov. Bude to pastva pre oči nielen pre vás, ale určite upúta aj každú návštevu!