Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Inšpirácia

inšpirácie a tipy pre interiér

Inšpirácia vo Westwing – vitajte v našom svete Westwing! Dizajn interiéru a inšpirácie sú témy, ktoré sú nám blízke. Nenašli ste svoj vlastný štýl zariadenia interiéru? Inšpirácia a nápady je niečo čo neustále hľadáte? V našich článkoch nájdete odpovede na tieto a ďalšie otázky, nápady na darčeky a praktické rady o domácnosti, interiérovom dizajne a životnom štýle. Príjemnú zábavu pri objavovaní našich inšpirácií!

test

Magazín

Robíme z každého domova krásny domov! Našim cieľom je ponúknuť Vám pohľad na interiérový dizajn ako nástroj na skvalitnenie životného priestoru, ktorý vyčarí úsmev na tvári každého člena rodiny.test

Rady a nápady

Aby ste sa cítili ako doma, zariadte si byt s veľkou nehou a správnou dávkou lásky a vášne. Dnes vám k tomu pomôže niekoľko užitočných tipov a nápadov v našich článkoch. Naši špecialisti pripravili praktické rady vrátane domácich majstrov, upratovania alebo domácich úprav! Presvedčte sa sami!


test

Trendy

Aké sú aktuálne trendy v interiéri? Aké materiály a štýly stoja za pozornosť? Naši odborníci neustále hľadajú inšpiráciu na veľtrhoch a priemyselných podujatiach. Zistite, aké trendy v interiérovom dizajne budú v roku 2021 dominovať.


test

Výzdoba

Sú to zrkadlá, vázy a vankúše, ktoré dodajú každej miestnosti jedinečnú a jedinečnú atmosféru! Vložte fantáziu do svojho bytu a užite si jeho štýlový vzhľad!

test
test
test
test
test
test
test
test


test

Zariadenie interiéru

Zariadenie interiéru a výzdoba domu alebo bytu nie je len o navrhovaní, zdobení alebo zariaďovaní miestností. Vytvára tiež jedinečnú atmosféru a pohodlie, vďaka ktorým existujú štyri kúty domova. Máte ťažkosti s hľadaním toho pravého štýlu pre svoje izby? Inšpirujte sa s nami!

test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test