Inšpirácia

Inšpirácia - zariadenie v interiéri

Inšpirácia vo Westwing – vitajte v našom svete Westwing! Dizajn interiéru a inšpirácie sú témy, ktoré sú nám blízke. Nenašli ste svoj vlastný štýl zariadenia interiéru? Inšpirácia a nápady je niečo čo neustále hľadáte? V našich článkoch nájdete odpovede na tieto a ďalšie otázky, nápady na darčeky a praktické rady o domácnosti, interiérovom dizajne a životnom štýle. Príjemnú zábavu pri objavovaní našich inšpirácií!

Zariadenie v interiéri

Magazín

Robíme z každého domova krásny domov! Našim cieľom je ponúknuť Vám pohľad na interiérový dizajn ako nástroj na skvalitnenie životného priestoru, ktorý vyčarí úsmev na tvári každého člena rodiny.

Zariadenie Interiéru

Zariadenie Interiéru

Zariadenie interiéru a výzdoba domu alebo bytu nie je len o navrhovaní, zdobení alebo zariaďovaní miestností. Vytvára tiež jedinečnú atmosféru a pohodlie, vďaka ktorým existujú štyri kúty domova. Máte ťažkosti s hľadaním toho pravého štýlu pre svoje izby? Inšpirujte sa s nami!

Farebné stoličky

Pri zariaďovaní vášho interiéru vás zaujíma, ako ho zariadiť, aby bol útulný a zároveň krásny. Za týmto účelom budete čeliť mnohým rozhodnutiam a otázkam, ktoré sa týkajú štýlov interiérového dizajnu, výberu nábytku a farieb. Interiérové farby sú jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri usporiadaní miestností, pretože vytvárajú nielen atmosféru miestnosti, ale ovplyvňujú aj našu pohodu. Zistite, ako to urobiť, pomocou našich tipov a trikov!

moderný štýl bývania
Zariadenie detskej izby
Zariadenie kancelárie
Zariadenie kuchyne
Ako zariadiť obývačku: krok za krokom
Zariadenie spálne