Bezplatné vrátenie
100 dní na vrátenie

Inšpirácia

Inšpirácia - zariadenie v interiéri

Inšpirácia vo Westwing – vitajte v našom svete Westwing! Dizajn interiéru a inšpirácie sú témy, ktoré sú nám blízke. Nenašli ste svoj vlastný štýl zariadenia interiéru? Inšpirácia a nápady je niečo čo neustále hľadáte? V našich článkoch nájdete odpovede na tieto a ďalšie otázky, nápady na darčeky a praktické rady o domácnosti, interiérovom dizajne a životnom štýle. Príjemnú zábavu pri objavovaní našich inšpirácií!

test

Magazín

Robíme z každého domova krásny domov! Našim cieľom je ponúknuť Vám pohľad na interiérový dizajn ako nástroj na skvalitnenie životného priestoru, ktorý vyčarí úsmev na tvári každého člena rodiny.test

Rady a nápady

Aby ste sa cítili ako doma, zariadte si byt s veľkou nehou a správnou dávkou lásky a vášne. Dnes vám k tomu pomôže niekoľko užitočných tipov a nápadov v našich článkoch. Naši špecialisti pripravili praktické rady vrátane domácich majstrov, upratovania alebo domácich úprav! Presvedčte sa sami!

test
test
test
test
test
test
test
test
test
test

test

Trendy

Aké sú aktuálne trendy v interiéri? Aké materiály a štýly stoja za pozornosť? Naši odborníci neustále hľadajú inšpiráciu na veľtrhoch a priemyselných podujatiach. Zistite, aké trendy v interiérovom dizajne budú v roku 2021 dominovať.


test

Výzdoba

Sú to zrkadlá, vázy a vankúše, ktoré dodajú každej miestnosti jedinečnú a jedinečnú atmosféru! Vložte fantáziu do svojho bytu a užite si jeho štýlový vzhľad!

test
test
test
test
test
test
test
test


test

Zariadenie interiéru

Zariadenie interiéru a výzdoba domu alebo bytu nie je len o navrhovaní, zdobení alebo zariaďovaní miestností. Vytvára tiež jedinečnú atmosféru a pohodlie, vďaka ktorým existujú štyri kúty domova. Máte ťažkosti s hľadaním toho pravého štýlu pre svoje izby? Inšpirujte sa s nami!

test
test
test
test
test
test
test
test
test
test
test