Hľadať

Závesné kreslá a hojdacie siete

Závesné kreslá na internetovom obchode Westwing

Hľadáte nevšedný spôsob, ako ozvláštniť vašu terasu alebo balkón? Závesné kreslo môže byť tým pravým riešením pre váš exteriér. Vnesie do priestoru dynamiku a unikátny dizajnový prvok. Esteticky pútavé závesné hojdacie kreslá šetria miesto na zemi a nemusíte sa obávať prípadného poškrabania dlážky. V online ponuke obchodu s nábytkom a interiérovými Westwing doplnkami vám ponúkame dva modely visiacich kresiel. A to závesné kreslá s voľne stojacou konštrukciou alebo doplnené o stropný hák. Obidva typy ponúkajú svojim majiteľov všetky výhody hojdacieho kresla, ktorými sú:

 • Jemné hojdanie znižuje stres a vyplavuje do tela endorfíny, ktoré zlepšia vašu náladu.
 • Príjemné kolísanie, ktoré poskytuje sedenie v závesnom kresle zlepší kvalitu vášho spánku.
 • Obľúbia si ho všetky vekové kategórie: hojdanie dokáže upokojiť a uspať aj tie najmenšie bábätká.
 • Pre ešte lepší relax na vašej terase alebo záhrade, položte na vaše závesné kreslo aj mäkkučké vonkajšie vankúše.

  Závesné kreslo: štýlový kus nábytku pre interiér i exteriér

  Naše štýlové závesné kreslá môžete umiestniť rovnako do interiéru ako do exteriéru a váš priestor opticky rozšíria. Pokiaľ radi premiestňujete nábytok a experimentujete s dizajnom, odporúčame vám vybrať si závesné kreslo s voľne stojacou konštrukciou. Vybrať si môžete sofistikovanejšie ratanové závesné kreslo, alebo ležérnejšie kreslo s kovovou konštrukciou. Tento kus nábytku taktiež poskytuje veľkú flexibilitu v interiéri, keďže sa dá bez problémov kedykoľvek zvesiť a odložiť.

  Pokiaľ vyberáte závesné kreslo do formálne zariadenej izby, zvoľte okrúhly model. Z okrúhleho tvaru kresla dýcha uvoľnená atmosféra, čo pomôže vyrovnať energiu v miestnosti. Hranaté závesné kreslo bude mať presne opačný efekt a vnesie do ležérne zariadeného priestoru štruktúru. Látkové závesné kreslá sú vhodné aj napríklad do izieb vašich detí a do každej miestnosti, v ktorej chcete vytvoriť ležérny oddychový kútik.

  Dajte svojmu exteriéru alebo interiéru originálny dizajnový prvok v podobe závesného kresla a využite všetky výhody nakupovania online na Westwing už dnes!