Hľadať

Kožušiny a kožušinové koberce

Kožušiny: nádych luxusu a elegancie, ktorý zahreje

Kožušiny a kožušinové koberce pôsobia elegantným a luxusným dojmom a miesto pre nich sa nájde takmer v každom interiéri. Vďaka kožušine bude aj chladná miestnosť pôsobiť prívetivo. Kam je teda najvhodnejšie kožušinu umiestniť?

 • Pozdĺž postele: vďaka kožušinovému kobercu už nikdy viac nestúpite ráno bosou nohou na studenú zem. Umelé kožušiny na podlahu sú v tomto prípade skvelou voľbou.
 • Na posteľ: kožušinu môžete letmo prehodiť cez posteľ. Zahreje vás počas noci a zútulní vašu spálňu počas dňa.
 • Do kancelárie: kožušina na kancelárskej stoličke alebo kožušinový koberec zateplia vašu kanceláriu bez toho, aby jej ubrali na formálnosti.
 • Na sedačku: umiestnite kožušinu na sedačku alebo kreslo, kde vynikne ako krásna dekorácia. Navodí to pocit luxusu.
 • Na zem do obývačky: Kožušina na zem zabezpečí, že vaša obývačka už nikdy nebude pôsobiť fádne.

 • Kožušinové koberce: rozmanité prevedenia a materiály

  Na stránkach online obchodu Westwing nájdete ponuku pravých kožušín a kožušinových kobercov rovnako ako aj umelé kožušiny. Čo všetko u nás nájdete?

 • Vo Westwing nájdete kožušinové koberce z ovčej a jahňacej kože, vlny aj z umelého vlákna. Aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť, všetky sú tej najlepšej kvality. Váš huňatý koberec z umelého vlákna vám preto bude zútulňovať interiér pri správnej starostlivosti po dlhé roky. Rovnako ako aj prehoz na kreslo z pravej ovčej alebo jahňacej kože.
 • Čo sa týka farieb kožušín, vybrali sme pre vás nestarnúce kožušiny v neutrálnych bielych a šedých odtieňoch.
 • Dĺžku a typ vlasu si môžete zvoliť podľa svojich preferencií aj pri kožušinách. Lesklý hladký vlas vynikne ako dekorácia na posteli či sedačke, kde vás bude príjemne zohrievať. Kožušina s dlhým kučeravým jahňacím vlasom zase navodí romantickú atmosféru a vynikne najmä na podlahe.

 • Ako sa starať o kožušinové koberce?

  A ako sa o kožušinu správne starať? Aby kožušinový materiál vyzeral vždy ako nový, pravidelne kožušinu vyprašujte a češte na to určenými kefami. Niektoré umelé kožušiny zvládnete vyčistiť aj doma, vždy však postupujte podľa inštrukcií na štítku.

  Pokiaľ vlastníte aspoň jeden kúsok z pravej kože, majte vždy po ruke aj špeciálny čistiaci prostriedok na škvrny. Pach z pravej kožušiny môžete bezpečne odstrániť za pomoci jedlej sódy. Stačí ju nasypať na suchý koberec, nechať pôsobiť a na koniec opatrne povysávať.

  Vyberte si kožušinu v online obchode Westwing

  Hľadáte krásnu kožušinu? Zútulnite svoj domov a doprajte si luxusnú kožušinu alebo kožušinový koberec od Westwing už dnes. Tovar vám privezieme rýchlo a bezpečne.