Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Kožušiny a kožušinové koberce

18 Výrobkov

Kožušiny: nádych luxusu a elegancie, ktorý zahreje

Kožušiny a kožušinové koberce pôsobia elegantným a luxusným dojmom a miesto pre nich sa nájde takmer v každom interiérovom dizajne. Vďaka kožušine bude aj chladná miestnosť pôsobiť prívetivo, kam je teda najvhodnejšie kožušinu umiestniť?

 • Pozdĺžne postele: vďaka kožušinovému kobercu už nikdy viac nestúpite ráno bosou nohou na studenú zem. Úmelé kožušiny na podlahu sú v tomto prípade skvelou voľbou.

 • Na posteľ: kožušinu môžete letmo prehodiť cez posteľ. Zahreje vás počas noci a zútulní vašu spálňu počas dňa.

 • Do kancelárie: kožušina na kancelárskej stoličke alebo kožušinový koberec zateplia vašu kanceláriu bez toho, aby jej ubrali na formálnosti.

 • Na sedačku a kreslo: vyberte si kožušiny na sedačku alebo gauč, kde sa jej môžu vaši hostia ľahko dotknúť. Podnieti to konverzáciu a navodí pocit luxusu.

 • Na zem do obývačky: kožušina na zem zabezpečí, že vaša obývačka už nikdy nebude pôsobiť fádne.

 • Kožušinové koberce: rozmanité prevedenia a materiály

  Na stránkach e-shopu Westwing nájdete ponuku pravých kožušín a kožušinových kobercov rovnako ako aj umelé kožušiny. Čo všetko u nás nájdete?

  Ponúkame vás kožušinové koberce z ovčej a jahňacej kože, vlny aj z umelého vlákna. Aby sme zaručili vašu maximálnu spokojnosť, všetky kožušiny a kožušinové koberce z našej ponuky sú tej najlepšej kvality. Váš huňatý koberec z umelého vlákna vám preto bude zútulňovať interiér pri správnej starostlivosti po dlhé roky. Rovnako ako aj prehoz na kreslo z pravej ovčej alebo jahňacej kože.

  Čo sa týka farieb kožušín, vybrali sme pre vás nestarnúce kožušiny v neutrálnych bielych a šedých odtieňoch. Pre eklektické, boho a iné originálne interiérové štýly si ďalej môžete vybrať aj kožušinu v ružovej či dokonca tyrkysovej farbe.

  Milovníkov klasiky zase poteší nadčasový kožušinový koberec so zebrím vzorom. Tento kúsok pridá na zaujímavosti aj jednoduchšiemu interiéru. Ľahko k nemu môžete nakombinovať aj iné koberce. Položte ho jednoducho na vrch koberca s nízkym vlasom a docielite tak efekt vrstvenia.

  Dĺžku a typ vlasu si môžete zvoliť podľa svojich preferencií aj pri kožušinách. Lesklý hladký vlas vynikne ako dekorácia na posteli či sedačke, kde vás bude príjemne zohrievať. Kožušina s dlhým kučeravým jahňacím vlasom zase navodí romantickú atmosféru v štýle chabby chic a vynikne najmä na podlahe.

  Kožušinové koberce: ako ich kombinovať?

  Pri nákupe kožušín a kožušinových kobercov sa často vynára aj otázka, koľko kožušín je v miestnosti už priveľa? Keďže kožušina je považovaná za luxusný materiál, umiestnite do izby len jeden alebo maximálne dva kožušinové doplnky.

  Okrem kožušín a kožušinových kobercov môžete zvoliť aj huňaté kožušinové vankúše alebo kožušinové deky. V takomto obmedzenom množstve vaše kúsky dokonale vyniknú a nebudú pôsobiť gýčovo.

  Kožušinové koberce: ako sa o ne starať?

  A ako sa o kožušinu správne starať? Aby kožušinový materiál vyzeral vždy ako nový, pravidelne kožušinu vyprašujte a češte na to určenými kefami. Niektoré umelé kožušiny zvládnete vyčistiť aj doma, vždy však postupujte podľa inštrukcií na štítku.

  Pokiaľ vlastníte aspoň jeden kúsok z pravej kože, majte vždy po ruke aj špeciálny čistiaci prostriedok na škvrny. Pach z pravej kožušiny môžete bezpečne odstrániť za pomoci jedlej sódy. Stačí ju nasypať na suchý koberec, nechať pôsobiť a na koniec opatrne povysávať.

  Nakupujte kožušiny online na Westwing

  Okrem detailného popisu a fotiek produktov vám prinášame aj inšpirácie, ako kožušiny začleniť do vášho interiéru. Pokiaľ naši stylisti dokonale vystihli váš štýl, neváhajte a objednajte si na Westwing hotový interiérový dizajn vrátane nábytku a doplnkov. Tovar vám privezieme rýchlo a bezpečne.

  Zútulnite svoj domov a doprajte si luxusnú kožušinu alebo kožušinový koberec od Westwing už dnes.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969