Hľadať

Kuchynské nože

Zoradiť
52 Výrobkov
Zoradiť

Kuchynské nože, bez ktorých sa v kuchyni nezaobídete

Kuchyňa predstavuje srdce domova a miesto, kde sa pri dobrom jedle alebo nápoji stretávajú všetci členovia rodiny. Práve to je dôvod, prečo pri výbere zariadenia musíte myslieť nielen na jej výzor, ale takisto na jej praktickú stránku.

Základom sú kuchynské pomôcky a náčinie, ako napríklad hrnce, panvice, príbor, rôzne naberačky a v neposlednom rade aj kuchynské nože. A práve ostré nože vám dokážu skvelo pomôcť pri krájaní chleba, mäsa, zeleniny, ovocia či ďalších potravín. Aké všetky modely si môžete do svojej kuchyne zaobstarať z ponuky Westwing?

Kuchynské nože v ponuke Westwing

Kvalitné kuchynské nože objavíte v širokom zastúpení, vďaka čomu si určite nájdete presne ten, ktorý potrebujete. Zvoliť si môžete z prevedení ako:

 • Nože na syr – charakteristické sú tým, že disponujú špeciálnym zakrivením, pomocou ktorého viete krájať tvrdé aj mäkké syry. Keďže sa pýšia moderným a nadčasovým vzhľadom, pokojne ich využite aj na servírovanie.
 • Kuchárske nože – univerzálne nože, pomocou ktorých sa ľahko krája úplne všetko, od mäsa a syrov až k pečivu. Predstavujú základ, preto by vám v kuchyni nemali chýbať.
 • Nože na zeleninu a ovocie – tento typ nožov disponuje rovným ostrím, ktoré z nich robí skvelý nástroj nielen na samotné krájanie, ale aj na čistenie jednotlivých druhov ovocia a zeleniny.
 • Nože na chlieb – spoznáte ich podľa vrúbkovaného ostria, ktoré uľahčuje krájanie tvrdej chlebovej kôrky.
 • Sekáčiky – na prvý pohľad vyzerajú ako menšia sekerka, no v skutočnosti vám uľahčia krájanie veľkých kusov mäsa a preseknutie rebier a ďalších kostí.

 • Profesionálne kuchynské nože v sadách a stojanoch

  V domácnosti vám rozhodne nevystačí len jeden univerzálny nôž, ktorý budete používať na mäso, zeleninu aj chlieb. Musíte si zaobstarať rovno niekoľko profesionálnych kuchynských nožov, ktoré vám pomôžu pri každom varení aj pečení. Pri nakupovaní máte dve možnosti:

 • Kuchynské nože sada – najlepšia voľba pre tých, ktorí si potrebujú zaobstarať viac nožov naraz, chcú ich v rovnakom dizajne a netúžia výberom stráviť niekoľko hodín. Niektoré súpravy si zaobstaráte priamo so stojanom, k iným si musíte stojany na nože dokúpiť samostatne.
 • Jednotlivé kuchynské nože – keď vám doma chýba len jeden nôž alebo vám nevyhovuje zloženie súpravy, nakupujte si kuchynské nože po jednom.
 • Nakupujte kvalitné kuchynské nože online

  Potrebujete kvalitné kuchynské nože, na ktoré sa môžete pri každom varení alebo pečení spoľahnúť a ktoré vás očaria svojím vzhľadom? Vyberte si zo širokej ponuky Westwing a zaobstarajte si všetky kuchynské potreby priamo z pohodlia svojho domova. A aby išla príprava jedál ako po masle, nezabudnite ani na doplnkové príslušenstvo, ako napríklad dosky na krájanie.