Hľadať

Kuchynské spotrebiče

Zoradiť
127 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Kuchynské spotrebiče, ktoré vám uľahčia prácu v kuchyni

Uľahčujú fungovanie v kuchyni, zjednodušujú prípravu aj tých najťažších jedál a dokážu skrášliť kuchynskú linku. Presne tak sa dajú opísať kuchynské spotrebiče, ktoré poskytujú desiatky rôznych funkcií a zaisťujú najlepšie výsledky z varenia či pečenia obľúbených pokrmov.

Spotrebiče do kuchyne nesmú chýbať v žiadnej domácnosti a okrem toho, že sú praktickým pomocníkom, môžu predstavovať aj štýlový doplnok interiéru. Neveríte? Nahliadnite do ponuky Westwing a vyberte si kuchynské spotrebiče, ktoré svojou unikátnosťou a originálnosťou potešia úplne každého.

Ponuka kuchynských spotrebičov vo Westwing

Kuchynské pomôcky, ako sú spotrebiče objavíte v širokom zastúpení, vďaka čomu si na svoje prídete nehľadiac na to, čo vám doma chýba. K základnému a najdôležitejšiemu vybaveniu patria kúsky ako:

 • Rýchlovarné kanvice, – nevyhnutný pomocník, ktorý v priebehu niekoľkých sekúnd dokáže zohriať vodu na kávu, čaj či na čokoľvek iné. Mnohé rýchlovarné kanvice nájdete v štýlovom a zaujímavom vzhľade, vďaka čomu skrášľujú celú kuchyňu.
 • Ručné a stolné mixéry, – vedia vyšľahať krémy, vymiešať cesto, posekať tvrdý ľad či orechy a pripraviť chutný zdravý nápoj. Ručné mixéry využijete hlavne vtedy, keď budete variť a piecť. Stolné vám zas poslúžia, keď si budete chcieť v rýchlosti spraviť smoothie, detskú výživu alebo kašu.
 • Hriankovače – chrumkavé opečené chlebíky si vychutnáte nielen na raňajky, ale aj k pokrmom na obed či na večeru. Namiesto toho, aby ste pečivo opekali na panvici, ho môžete vložiť do hriankovača a spraviť z neho hrianky v priebehu niekoľkých minút.

 • Okrem základného vybavenia si môžete svoju zbierku kuchynského náčinia doplniť aj o zaujímavé doplnkové príslušenstvo. S tým pripravíte rôzne špeciality, ako napríklad stroj na výrobu cestovín či praktický multifunkčný krájač.

  Dôležité parametre pri výbere kuchynských spotrebičov

  Keď chcete, aby spotrebiče ladili s celým zariadením interiéru, nezabudnite sledovať niekoľko kľúčových parametrov:

 • Farba – vyberajte rovnaký alebo podobný odtieň, aký prevláda v kuchyni, aby spotrebiče dobre ladili a príliš sa s celkom nebili.
 • Materiál – kvalitný materiál sa postará o to, že spotrebiče vám budú slúžiť dlhé roky, ak nie dekády. Najčastejšie sa stretnete s kombináciou viacerých materiálov, ako napríklad kov a umelá hmota.
 • Rozmery – najlepšie sa vám bude pracovať s kompaktnými spotrebičmi, ktoré na kuchynskej linke nezavadzajú a ľahko ich v prípade potreby prenesiete na iné miesto.

 • Tip: Ak by ste si chceli zaobstarať výrobky, ktoré podporia jednoliaty dizajn kuchyne, vyberte si kuchynské spotrebiče sety v rovnakej farbe a materiáli.

  Nakupujte spotrebiče do kuchyne online na Westwing

  Kuchynský spotrebič predstavuje kľúčový prvok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Uľahčí vám prácu v kuchyni a zaistí, že každé varenie či pečenie dopadne perfektne. Inšpirujte sa ponukou Westwing a doplňte kuchyňu o kvalitné hriankovače, rýchlovarné kanvice či ručné a stolné mixéry.