Hľadať

Nové výrobky

Zoradiť
176 Výrobkov
Zoradiť

Dekorácie do bytu: dodajte svojmu domovu štýl a charakter!

Čo robí váš domov krásnym? Kvalitný a štýlový nábytok je základ, ale unikátnosť a osobnosť prichádza až s vhodne zvolenými bytovými dekoráciami. Zrkadlá miestnosť presvetlia, kvetináče do nej vnesú element prírody a vonné sviečky teplo a príjemnú vôňu. Nástenné dekorácie izbu zjednotia a vy si môžete nerušene vychutnávať atmosféru okolo. Chcete vylepšiť alebo úplne zmeniť váš interiérový dizajn? Dekorácie z ponuky Westwing sú tou správnou voľbou ako byt zútulniť aj premeniť na nepoznanie!

Štýlové bytové dekorácie do každej miestnosti na Westwing

Interiérové dekorácie sú presne to, čo odlišuje sofistikovane zariadený byt od študentského internátu. Poradíme vám, ktoré dekorácie sú vhodné do každej miestnosti.

 • Dekorácie do obývačky - obývačka je priestor na relax, kde môžete byť nerušene sami sebou a užívať si chvíle s rodinou a priateľmi. Obklopte sa tu dekoráciami, ktoré považujete za krásne a získate tak aj zaujímavé podnety na konverzáciu. Na police a poličky môžete vybrať celú radu dekorácií od vázičiek, fotorámikov po sošky a zarážky na knihy. Aby vaša obývačka dýchala životom rozmiestnite do nej aj niekoľko váz a kvetináčov na podlahy. Úložné koše na deky a stojan na časopisy vám pobyt v nej ešte viac spríjemnia.

 • Dekorácie do kuchyne a jedálne - jedálenský stôl je stredobodom rodinného diania a osláv, patrične ho preto vyzdobte. Do stredu stola môžete umiestniť vázu, svietnik alebo súpravu dekoračných sviečok. Kuchynská stena je aj vhodným miestom na zavesenie nástenných hodín, ktoré využijete hlavne počas varenia. Na kuchynskú linku zase vyberte dekoračnú misu na ovocie a na stenu oproti jedálenskému stolu zaveste zrkadlo.

 • Dekorácie do kúpeľne - vytvorte si v svojej kúpeľni intímnu atmosféru domáceho spa vďaka našim rôznorodým dekoráciám! Pri relaxačnom kúpeli sa obklopte sviečkami a na poličky si vyberte niektoré z našich okrasných dózičiek na všetky vaše drobnosti. Keďže možnosti dekorovania kúpeľne sú obmedzené, vyberte si dávkovače na mydlo a smetné koše, ktoré sú dekoráciou zároveň.

 • Dekorácie do predsiene - vkusne zariadená vstupná hala zapôsobí na vašich návštevníkov a spríjemní návrat domov. Aby ste vstupnú halu presvetlili, umiestnite do nej veľké zrkadlo. V predsieni oceníte dekoračnú misku na odkladanie drobností a nástenné dekorácie udajú tón vašej domácnosti už od samotných dverí.

 • Dekorácie do prechodných častí bytu - pokiaľ máte v byte prechodné haly a chodbičky, využite tento priestor naplno a prejavte v ňom svoj individuálny štýl! Ich steny sú ako stvorené na vytvorenie nástennej galérie zloženej z obrazov a rodinných fotografií v štýlových rámikoch.

 • Dekorácie do spálne - prebudiť sa v krásne zariadenej spálni vás pozitívne naladí na celý deň. Do spálne sú vhodné obrazy v jemných farbách a vonné sviečky, ktoré uvoľnia myseľ pred spánkom. Sošky, šperkovnice a dekoračné misky zase skrášlia nočné stolíky aj miesto na bielizníku. V spálni nezabudnite ani na intímne osvetlenie lampami s rôznou intenzitou svetla.

 • Dekorácie do pracovne - vytvorte si to najlepšie prostredie na prácu a štýlovo zorganizujte svoju kanceláriu vďaka našim dekoračným úložným boxom. Na pracovnom stole taktiež oceníte krásne zakladače na papiere a stojany na perá. Ďalšou vhodnou dekoráciou na pracovný stôl je dekoračné ťažidlo na papier. A keby ste predsa len zmenili názor, Westwing vám ponúka 100 dňovú garanciu vrátenia tovaru.

Dekorácie pre každé ročné obdobie a na každú príležitosť

Vďaka sezónnemu obmieňaniu dekorácií sa budete tešiť na každé obdobie roka. Na stránkach Westwing nájdete širokú ponuku dekorácií pre každé ročné obdobie a sviatky, ktoré počas roka oslavujeme.

 • Dekorovať podľa ročných období môžete výmenou vankúšov a diek na sedačke a kvetov vo vázach. Na jar zlaďte svoj domov do pastelových farieb a ozdobte vencami a dekoráciami zvieratiek. Počas leta voľte bielu, ľahké prírodné materiály a početné sviečky a lampáše na spríjemnenie dlhých večerov. Na jeseň a zimu vymeňte kvety za dekorácie vyrobené z halúzok a svetielok. Svoje vankúše a deky vymeňte za kúsky v hrejivých zemitých farbách.

 • Počas roka je veľa príležitostí dekorovať svoj domov podľa príležitostí a sviatkov. V e-shopu Westwing nájdete vhodné dekorácie na každú udalosť roka. Pripravili sme pre vás dekorácie na Veľkú noc, Halloween, Vianoce, ale aj svadby a oslavy narodenín. Vyberte si tému vašej oslavy a vďaka praktickému vyhľadávaniu u nás rýchlo a ľahko nájdete všetko, čo potrebujete.

 • Užitočné rady pri výbere vhodnej dekorácie

  Nakupovanie na stránkach Westwing je vždy zárukou kvality a z vašich dekorácií sa budete tešiť mnohé roky. Ktoré ďalšie aspekty okrem kvality treba zvážiť pri ich výbere?

 • Farba - dekorácie by mali ladiť s farebnou paletou miestnosti.
 • Štýl - aby vaše dekorácie dokonale zapadli do priestoru, uistite sa, že sú v rovnakom štýle ako váš domov.
 • Veľkosť - zmerajte si priestor, ktorý máte vyhradený na dekoráciu tak, aby neboli príliš malé ani priveľké.
 • Svetlo - aby vaše dekorácie vynikli, mali by byť dostatočne osvetlené. Pre tmavé kúty zvoľte zrkadlo alebo predmety z kovu.
 • Objavte na stránkach Westwing nádherné dekorácie, ktoré dokonale vystihnú vašu osobnosť a podčiarknu interiérový štýl vášho domova.