Hľadať
Vianoce

Vianoce

Zoradiť
1199 Výrobkov
Zoradiť
PLP Banner XmasTable SK
Nakupujte teraz
PLP Banner XmasTable SK
Nakupujte teraz
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Vianoce: pripravte sa na najkrajšie sviatky v roku s výrobkami z Westwing

Vianoce sa považujú za najkrajšie obdobie v roku. Príjemná rodinná atmosféra, čas strávený s blízkymi, chutné jedlo a oddych toto tvrdenie len podporujú. Na to, aby ste sa mohli na vianočné sviatky pripraviť, musíte mať doma správne vianočné dekorácie. Tie nájdete v ponuke Westwing, ktorá vyjde v ústrety každému, nehľadiac na štýl a zariadenie domácnosti.

Minimalisti a ľudia milujúci severský a rustikálny štýl sa budú určite obzerať po bielej, béžovej a krémovej. Tí, ktorí preferujú skôr glamour, industriálny štýl či vintage budú hľadať zas niečo farebnejšie a tmavšie. Vianoce sa nesú v tradičnom duchu. To znamená, že kombinujú odtiene ako zelená, červená a zlatá, no netreba zostať len pri tejto kombinácii. Využite aj tmavšie odtiene ako smaragdovo zelená či tmavomodrá.

Nebojte sa ani zaujímavých a originálnych vzorov, motívov a potlačí. V ústrety vyjdeme každému aj v rámci tých najkvalitnejších materiálov. Chladnejšie, no pritom univerzálne sklo je jedným z najrozšírenejších. Vyzerá veľmi dobre a jednoducho sa ladí aj s inou výzdobou. Okrem skla sa na Vianoce skvelo hodí nadčasové drevo. Z toho sála príjemná pohoda a teplo domova. Netreba zabúdať ani na bavlnu, kov, umelú hmotu či papier. Vianočná ponuka Westwing je široká vďaka čomu si v nej nájde to svoje každý.

Jednotlivými kúskami môžete dekorovať hlavné a často využívané časti domácnosti, ako obývačka, spálňa a predsieň. Okrem toho, nájdete v nej aj maličkosti do kúpeľne či kuchyne, kde je však dôležité brať ohľad aj na praktickosť. Pekný dizajn preto nie je všetko a dekorácie by sa mali dať použiť aj na niečo iné, napríklad na jedenie či uloženie maličkostí. Na výber máte následne aj viaceré veľkosti a prevedenia výrobkov, čo znamená len jediné. Umiestniť sa dajú nielen do veľkých domov, kde je veľké množstvo miesta, ale tiež do tých menších, v ktorých by mohli masívne vianočné vence alebo umelé vianočné stromčeky zavadzať.

Doplňte svoju zbierku vianočných dekorácií o nadčasové a kvalitné kúsky v modernom a trendy dizajne z vianočnej ponuky na Westwing!