Hľadať

Behúne na stôl

31 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Behúne na stôl: moderný akcent do vašej domácnosti

Chceli by ste spestriť prestieranie na vašom stole a dodať mu nový šmrnc? Jednoduchým a štýlovým riešením je behúň na stôl! Okrem tradičných obrusov zakrývajúcich celú plochu sa behúne stali veľmi modernou a populárnou alternatívou. Veľmi pekne vyniknú aj priamo na obruse, čo zvykne byť súčasťou sviatočného prestierania, ale nádherne pôsobia aj samostatne. Svojím podlhovastým a užším tvarom totiž dajú vyniknúť materiálu, z ktorého je váš stôl vyrobený – či už je to klasické drevo, industriálne pôsobiaci kov alebo elegantné sklo.

Rôznorodé použitie behúňov na stôl

Svojím špecifickejším tvarom sa behúne hodia nie len na kuchynský či jedálenský stôl, ale v podstate na akýkoľvek druh stola a nábytok s väčšou odkladacou plochou, ako napríklad konferenčný stolík, konzolový stolík, širšia komoda, barový stôl alebo pult či dokonca TV konzolový stolík. Jediným pravidlom je, aby bola šírka nábytku väčšia ako šírka behúňa. Nevadí, keď jeho konce budú mierne previsať cez okraje – opticky sa tým nábytok dokonca bude zdať dlhším.

Objavte našu ponuku behúňov na stôl a vyčarujte útulnosť pre vás i vašich hostí

Na Westwing sme pre vás prichystali naozaj bohatú ponuku behúňov na stôl, ktoré tu nájdete v rôznych farbách, rozmeroch, vzoroch a materiáloch, a to dokonca aj od dizajnových značiek. Ak už máte konkrétnejšiu predstavu, o ktorý druh by ste mali záujem, využite hľadanie s pomocou filtrov, ktoré vám tento proces zjednoduší.

Na čo sa môžete tešiť pri hľadaní toho pravého behúňa pre vás?

  • Rôzne farby – vyberte si zo širokej farebnej palety behúňov. Bielou či prírodnou ľanovou farbou nikdy nič nepokazíte. Ak máte chuť na pestrejšie farby, máme v ponuke rôzne pastelové odtiene ako aj sýtejšie tóny. Niektoré druhy majú aj zdobenie po leme!
  • Rôzne vzory – na stolovej tabuli alebo povrchu nábytku určite krásne vyniknú behúne so vzorom. Môžete si vybrať z decentnejšieho pásikavého vzoru alebo odvážnejších zvieracích a rastlinných motívov. Tie dokážu byť peknou výzdobou počas konkrétneho ročného obdobia, napríklad motív bahniatok pre obdobie Veľkej noci, čmeliaky, ruže či morské hviezdice na leto, šípky na jeseň, zamatové prevedenie behúňa na zimné obdobie. Extravagantnejší leopardí či zebrí vzor nádherne zapasujú do horúcich letných dní.
  • Rôzne materiály – v ponuke nájdete predovšetkým behúne z bavlny, zmesy bavlny a ľanu, ktoré majú dlhú trvácnosť a odolnosť voči praniu.
  • Rôzne rozmery – vďaka ponuke odlišných rozmerov si budete môcť vybrať tú najlepšiu veľkosť pre váš konkrétny kus nábytku, či už to bude stôl v kuchyni, TV konzolový stolík alebo komoda v spálni. Konce behúňa môžu, ale nemusia previsať cez vami zvolený kus nábytku. V oboch prípadoch budú vyzerať veľmi pekne.
  • Rôzne tvary – pri behúňoch je to celkom neobvyklé, pretože sú najčastejšie známe v tvare dlhého obdĺžnika. V našej ponuke nájdete aj originálny kus zloženého z kruhov!
  • Našli ste si ten pravý behúň pre vašu domácnosť? Okrem jeho kvality a prevedenia sa určite potešíte aj rýchlemu doručeniu. Ak by ste s vašim výberom náhodou neboli spokojní, máte možnosť bezplatného vrátenia tovaru.

    Neváhajte a nájdite si ideálny behúň na váš stôl už dnes! Spestrite ním domácnosť a očarte hostí vaším originálnym výberom.