Hľadať
Villeroy & Boch

Villeroy & Boch

Villeroy & Boch predstavuje nadčasovú eleganciu tej najvyššej kvality už od roku 1748! Firma sa preslávila predovšetkým výrobou exluzívnej výbavy pre stolovanie, ale v jej ponuke teraz môžete nájsť aj štýlové lampy. Dizajn značky Villeroy & Boch v sebe spája novodobosť s klasikou.
Zoradiť
69 Výrobkov
Zoradiť

Vylepšite svoj domov s Villeroy & Boch

Značka Villeroy & Boch predstavuje nadčasovú eleganciu a vynikajúcu kvalitu. Spoločnosť bola založená v roku 1748 a vždy kládla dôležité miesto inováciám, ktoré sú tiež jedným z kľúčových úspechov tejto spoločnosti.

Trvalo udržateľný rozvoj

Táto spoločnosť má systém environmentálneho manažérstva, ktorý riadi všetky dôležité procesy súvisiace s ekológiou a ekonomikou s hlavným cieľom trvalo udržateľného rozvoja. Stratégia je zameraná na zlepšenie energetickej účinnosti, ochranu prírodných zdrojov, zníženie emisií CO2 a zaťaženia odpadovou vodou. Kúpou produktov od spoločnosti Villeroy & Boch môžete aktívne prispieť k ochrane životného prostredia.

Produkty od Villeroy & Boch

Produkty od značky Villeroy & Boch sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ponúkajú elegantný a harmonický dizajn a majú starostlivo premyslenú funkčnosť. Villeroy & Boch má kreatívne a originálne kolekcie, ktoré umožnia dodať vášmu domovu novú tvár! Nadčasové, elegantné, moderné a jedinečné: také súVilleroy & Boch produkty, ktoré sa radia do štyroch hlavných skupín.

Kúpeľňa a wellness

Pretože tam trávime oveľa viac času, než si myslíme, kúpeľňa by mala byť vznešenou miestnosťou, ktorá prispieva k relaxácii. A to je samozrejme možné vďaka kvalitnému sortimentu Villeroy & Boch. Sortiment zahŕňa okrem iného umývadlá, WC, ale aj kúpeľňové doplnky a špeciálne textílie. Nájdete tu všetko pre každý vkus a štýl. Pri navrhovaní kúpeľne vašich snov si určite budete mať z čoho vyberať.

Krásne stolovanie

Hľadáte produkty na vytvorenie krásnej prezentácie na jedálenskom stole? Villeroy & Boch ponúka široký sortiment stolového riadu na špeciálne príležitosti aj každodenné stolovanie. Grilovanie, popoludnie s priateľmi, rodinná večera alebo obed... Váš stôl bude taký elegantný, že vaši hostia sa k vám budú vraciať s nadšením.

Dlažba a obklady

Villeroy & Boch ponúka obklady pre každý typ miestnosti: od kúpeľne cez obývačku až po kuchyňu a exteriér - nájdete tu široký výber obkladov, od klasického až po moderný štýl.

Kuchyňa

Kuchyňa je miestnosť, ktorá si zaslúži osobitnú pozornosť. Určite sú dni, keď nemáme veľkú motiváciu k vareniu, ale s praktickými a estetickými doplnkami, ako sú tie od Villeroy & Boch, varenie sa stane skutočným potešením! Kuchynský drez, batérie a príslušenstvo sú vyrobené z prvotriednych, robustných a odolných materiálov, ktoré dodajú charakter vašej miestnosti. Vaša kuchyňa bude žiarliť!

Nestrácajte čas a nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť na skrášlenie svojho domova pomocou Villeroy & Boch, ktoré nájdete na našom internetovom obchode Westwing.