Hľadať

Doplnky do kúpeľne

Zoradiť
300 Výrobkov
Zoradiť

Doplnky do kúpeľne pre dokonalú atmosféru v kúpeľni

Kúpeľňa je jednou z dôležitých miestností v domácnosti, keďže v nej trávime kvalitný čas. Preto by mala byť kúpeľňa pekná a štýlová. Široká ponuka kúpeľňových dekorácií na Westwing vás určite očarí a presvedčí o kúpe krásnych doplnkov pre vašu kúpeľnu.

Kúpeľňové doplnky sú charakteristické tým, že okrem štýlového dizajnu majú aj určité funkcie navyše. Napríklad, sprchový záves veľmi pekne doplní každý sprchový kút či vaňu. Rovnako sú na tom držiaky na uteráky, koše na bielizeň a množstvo ďalších dekorácií a doplnkov. Nečakajte a vyberte si do svojej kúpeľne aspoň jeden zaujímavý kúsok aj vy a vytvorte si dokonalé spa v pohodlí vášho domova.

Vylepšite si svoju kúpeľňu s výrobkami od Westwing

Pri nakupovaní online na našej stránke Westwing zistíte, že naša ponuka je široká a obsahuje desiatky rôznych zaujímavých kúskov. Vyberať by ste nemali len podľa dizajnu a výzoru, ale aj funkcie, ktorú bude výrobok spĺňať. V kúpeľni vám nesmú chýbať:

 • Štýlové malé doplnky - Chcete, aby vaša kúpeľňa vyzerala jednotne a moderne? V tom prípade ju zariaďte do jedného štýlu s dvomi, maximálne tromi farbami. Vo Westwing objavíte niekoľko možností, ako napríklad dávkovače mydla, poháre na zubné kefky a toaletné kefy. Tieto praktické doplnky môžete taktiež farebne doladiť s praktickým a mäkkúčkým koberčekom alebo kúpeľňovou predložkou.

 • Úložné priestory - Praktické úložné priestory by nemali chýbať v žiadnej kúpeľni. Práve preto sa poobzerajte napríklad po štýlových úložných škatuliach v rôznych farebných prevedeniach alebo zaujímavých skladovacích dózach. Dôležitú úlohu v tejto kategórií hrá aj kôš na bielizeň, ktorý miestnosť skvelo doplní a pritom umožní uskladniť oblečenie a textil. Zabúdať netreba ani na organizér do kúpeľne, vhodný na kozmetiku a šperky. Prípadne si vyberte štýlový podnos alebo policu do vane.

 • Praktické držiaky a závesy - Dôležitou súčasťou kúpeľne sú aj praktické držiaky vhodné na toaletný papier alebo držiaky na uteráky. Vešiaky na uteráky do kúpeľne sú masívnejšie a väčšie ako tie na toaletný papier. Práve preto by ste im mali v kúpeľni vymedziť viac miesta. Najlepšie vyzerajú v blízkosti vane alebo sprchového kúta. Okrem držiakov si nezabudnite vybrať kvalitný a odolný sprchový záves. V ponuke na našej stránke Westwing nájdete množstvo farebných prevedení či dokonca vzorov.

 • Hlavné a doplnkové zrkadlo - Kúpeľňa by nebola kúpeľňou, ak by nemala aspoň jedno väčšie zrkadlo umiestnené v okolí umývadla. Hlavné zrkadlo môžete doplniť ešte menším kozmetickým zrkadlom. Pomôže vám pri dolaďovaní detailov, líčení a môžete ho jednoducho preniesť presne tam, kam potrebujete.

 • 2 v 1: Kúpeľňové doplnky, ktoré sú pekné a funkčné zároveň

  Produkty, ktoré nájdete na Westwing sú charakteristické tým, že majú okrem štýlového dizajnu aj praktické funkcie. V kúpeľni ich tak využijete na desiatky spôsobov.

  Zrkadlá, držiaky, závesy či koše sú odeté do zaujímavých farieb a vyrobené z kvalitných materiálov. Pri nakupovaní si môžete vybrať kúsky od renomovaných a známych značiek, ktoré sú garanciou spokojnosti. Nezabudnite ani na kúpeľňový textil, ktorý môžete nájsť na našej online stránke Westwing rovnako v širokom zastúpení, a ktorý vám pomôže zjednotiť a doladiť celkový štýl kúpeľne.

  Ponorte sa do sveta kúpeľňových doplnkov Westwing a zariaďte si domácnosť presne podľa svojich predstáv.