Hľadať

Dekoračné podnosy

64 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Dekoračné podnosy ako krásny doplnok

Dekoračný podnos je štýlovým a funkčným doplnkom do každej domácnosti – či už guľatý, oválny alebo hranatý. Dekoračné podnosy sa používajú skôr ako pekný doplnok pre kuchyňu, obývačku alebo jedáleň. Vo Westwing ponúkame široký výber podnosov rôznych veľkostí, tvarov a materiálov, od elegantných a moderných až po tradičné. S našou kolekciou môžete nájsť perfektné podnosy, ktoré zodpovedajú vášmu osobnému štýlu a vylepšia celkovú estetiku vášho domova.

Ako môže slúžiť dekoračný podnos?

Veľa z nás ocení ak môžeme doplnky a dekoračné predmety použiť multifunkčne. Dekoračný podnos je nielen praktický, ale má viacero iných funkcií.

  • Praktické sú podnosy so vstavanou doštičkou na krájanie pečiva.
  • Dekoračné podnosy môžu slúžiť aj ako tácky k servírovaniu. Pokiaľ chcete predísť nehodám pri prenášaní podnosu z kuchyne k jedálenskému stolu, tácky s držadlami sú pre to najpraktickejšie.
  • Kto z nás nesníva o raňajkách v posteli? Zaobstarajte si podnos s nôžkami a držadlami, ktorý si môžete zobrať so sebou do postele. S pekným podnosom do postele si môžete v kľude užiť vaše nedeľné raňajky bez obáv, že niečo prevrátite alebo rozlejete.
  • Podnosový stolček spája podnos a odkladací stolík v jednom. Existuje v nespočetných dizajnoch, štýloch aj farbách. Podnosový stolček nielen skvele vyzerá, ale je naviac aj veľmi praktický!

  • S podnosom môžete nielen pekne vystaviť vaše bytové doplnky, ale aj vaše šperky, ktoré môžete na podnose uložiť na komodu. Ako dekoráciu môžete použiť aj keramické alebo sklenené misky. Naplňte ich vodou, položte dovnútra kvet a položte ich na podnos.

  • Objavte dekoračné podnosy vo Westwing

    Dekoratívne podnosy sú nevyhnutnosťou v každej domácnosti: Sú tak univerzálne, že ich môžete použiť kdekoľvek. Pozrite sa na našu ponuku v online obchode Westwing a vyberte si z dizajnových podnosov do vašej obľúbenej miestnosti.