Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !

Ako si vybrať

Potrebuje váš interiér úpravu? Alebo hľadáte dokonalý kus nábytku či doplnok do vášho interiéru? A potrebujete poradiť s výberom? V našom sprievodcovi nájdete odpovede na najdôležitejšie otázky predtým, než si kúpite nábytok a bytové doplnky, ktoré hľadáte. Zistíte napríklad, ktorý matrac vám najviac vyhovuje a ako si môžete vybrať funkčnú rozkladaciu pohovku.

Ako si vybrať vhodné doplnky či nábytok do interiéru či exteriéru? Pred nákupom nábytku a bytových doplnkov je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Mnohé interiérové ​​predmety sú veľké a často môžu mať dlhšiu dodaciu dobu, preto je fajn, ak po doručení všetko sedí.

Preto vám radi poradíme a poskytneme informácie o nábytku a doplnkoch pred jeho kúpou. V nákupnom sprievodcovi sa dozviete všetko o rôznych tvaroch, veľkostiach, materiáloch a farbách, z ktorých si môžete vybrať. Všetko je vysvetlené aj pomocou praktických tabuliek, odpovedí na často kladené otázky a pomocou príkladov na produkty, ktoré si môžete kúpiť v našom e-shope. Týmto spôsobom dúfame, že vaša skúsenosť nákupom bude čo najpríjemnejšia a najkrajšia.

Rozhodli ste sa pomocou nákupného sprievodcu, ktorý nábytok alebo dekorácia bude mať miesto vo vašej domácnosti? Zaregistrujte sa na našej stránke Westwing a nezmeškajte žiadne exkluzívne ponuky!