Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15€ !
test
test

Tipy na darčeky

Tipy na darčeky: ako nájsť ten správny darček?

Aby váš nákup prebehol podľa vašich predstáv, snažte sa ho naplánovať trochu vopred. Opýtajte sa tých, ktorých chcete obdarovať o určitých zájmoch, o veciach, ktoré sa im páčia a ktoré momentálne potrebujú. Všetky tieto informácie si zapíšte a položte si týchto 5 otázok, ktoré vám pomôžu pri nákupe dokonalého darčeka.

  1. Aký je váš rozpočet? Ak nechcete minúť veľa peňazí, môžete sa poobzerať po nápadoch na lacnejšie darčeky, o ktorých viete, že by sa im mohli páčiť. Ak sa naopak môžete o nákupy podeliť s priateľmi a rodinou, môžete vymyslieť aj niečo náročnejšie a drahšie.
  2. V ktorom momente života je človek, ktorého chcete obdarovať? Aj to vám určite pomôže pri premýšľaní, čo konkrétne podarovať tejto osobe.
  3. Aký je jeho/jej charakter? Definujte charakter niekoľkými prídavnými menami, ktoré by vám mohli pomôcť nájsť nové nápady!
  4. Má konkrétny koníček alebo vášeň? Možno rád/rada cestuje a preto by ste mohli podarovať niečo na ďalšie dobrodružstvo. Miluje varenie? Kúpte mu/jej spotrebiče alebo malé pomôcky do kuchyne. Je určite veľa koníčkov a k tomu skvelé nápady, ktoré nájdete v našich príspevkoch.
  5. Zamyslite sa teraz nad vzťahom aký máte k tej osobe. Existuje nejaký darček, ktorým by vystihol tento moment? Či už je medzi vami priateľstvo alebo láska, určite nájdete niečo špeciálne pre vašu blízku osobu.

Darčeky na Vianoce

Vianoce sú špeciálnym obdobím roka a príležitosťou na rozdávanie darčekov. Na jednej strane chcete počas tohto sviatku venovaného rodine prejaviť svoju náklonnosť, ale na druhej strane sa nechcete ocitnúť v situácii, keď na Štedrý večer narýchlo zháňate darček na Vianoce.  S našimi radami môžete uspokojiť obe potreby.

test