Hľadať

Organizéry do kuchyne

Zoradiť
129 Výrobkov
Zoradiť

Organizéry do kuchyne pre lepší poriadok vo vašej kuchyni

Uprataná a čistá kuchyňa je snom snáď každého. Udržať v nej však poriadok je niekedy nad naše sily. Dôvodom je hlavne fakt, že ide o pracovnú miestnosť, kde je neustály pohyb ľudí. Okrem hlavných pokrmov ako raňajky, obed a večera, si v nej môžete posedieť so šálkou kávy alebo chutným dezertom. Riešením pre rýchle každodenné upratovanie sú preto praktické organizéry do kuchyne.

Organizéry do kuchyne, ktoré vám nesmú chýbať

Organizér do kuchyne nie je len jeden. Na trhu sa stretnete s veľkým množstvom rôznych typov, ktoré sa od seba odlišujú veľkosťou, farbou, materiálom či spôsobom uloženia vecí. Základ každej kuchyne by mali tvoriť tieto organizéry, ktoré môžete nájsť v štýlovej ponuke aj na Westwing:

Odkvapkávače na riad sa radia medzi praktické doplnky do kuchyne. Zúžitkujete ich hlavne vtedy, keď nemáte umývačku a riady umývate ručne.

Stojany na koreničky zorganizujú všetky vaše koreniny a vyriešia tak neporiadok v kuchyni. Organizér na koreniny zabezpečí, že vami vybrané korenie jednodnucho vždy nájdete.

Dávkovače mydla a dávkovače saponátu patria k ďalším užitočným organizérom do kuchyne, ktoré môžu obsahovať aj nádobku na špongiu. Tieto doplnky k drezu zabezpečia, že v okolí kuchynského umývadla a drezu budete mať vždy čisto.

Organizéry do zásuvky, ku ktorým patrí napríklad kuchynský organizér na príbor spravia poriadok medzi lyžicami, vidličkami a nožmi. Poprípade do nich môžete uložiť aj šalátové príbory či nože na syr.

Skladovanie potravín ku ktorým sa radia dózy na potraviny či iné úložné nádoby častokrát obsahujú aj nápis suroviny, ktorú v nich máte odloženú. Tak docielite prehľad o tom, čo všetko v kuchyni máte. Nezabudnite ani na praktické a zároveň štýlové chlebníky, či tradičné maselničky.

Kuchynské organizéry pre vaše praktické skladovanie potravín

Na Westwing môžete nájsť organizéry do kuchyne v širokej ponuke, vďaka čomu si na svoje príde úplne každý. Od minimalistu túžiaceho po jednofarebnom kúsku, až k maximalistovi, ktorý miluje kombinácie farieb a vzorov.

Najjednoduchším spôsobom, ako veci ukladať, je zvoliť si priehľadné kuchynské organizéry s možnosťou uzatvorenia. Budete si istí, že ani po čase sa vec nezničí, prípadne na ňu nenapadá prach. Nehovoriac o tom, že ak ide o aromatický pokrm, jeho vôňu nebudete cítiť v celej chladničke. Ak siahnete po nepriehľadných modeloch, je dobré označiť ich štítkami s názvami potravín.

Nájdite si organizér do kuchyne online na Westwing

Kuchynské organizéry sú praktickým pomocníkom v každej jednej kuchyni. Upracú, vyčistia a roztriedia všetko, v čom máte aktuálne chaos a neporiadok. Navyše podporia štýlový vzhľad miestnosti. Užívajte si upratanú kuchyňu aj počas varenia či tesne po ňom. 

Vyberte si organizéry do kuchyne z ponuky Westwing a tešte sa z originálneho výzoru. Je len na vás, či siahnete po umelej hmote, kove alebo skle. Obľúbená je tiež keramika či dokonca mramor. Z farieb sa môžete zamerať na minimalistickú bielu, prípadne na výraznú zlatú alebo ružovú. Niektoré organizéry môžete použiť aj v iných častiach domu, napríklad v kúpeľni.

Zorganizujte si kuchyňu už dnes pomocou praktických a štýlových organizérov z ponuky Westwing.