Hľadať

Prehozy na posteľ

Zoradiť
54 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Prehozy na posteľ: dodajte vašej posteli nový vzhľad

Niekedy stačí tak málo a zariadenie miestnosti nadobudne úplne nový vzhľad. Presne to platí aj pre posteľ – chceli by ste jej dodať originálny štýl a pritom nechcete práve meniť vaše krásne posteľné obliečky či pridávať ďalšie nádherné vankúše? A čo tak vyskúšať luxusné prehozy na posteľ! Okrem toho, že budú vašu posteľnú bielizeň chrániť od prachu a nečistôt, dodajú jej ešte útulnejší a mäkší charakter. Vedia jednoducho zmeniť výzor vašej postele a štýlovo doplniť posteľný rám a čelo v akomkoľvek štýle.

V závislosti od hustoty úpletu si môžete zaobstarať letný a zimný prehoz, čím budete môcť vkusne obmeniť vzhľad vašej spálne s každou zmenou ročných období. Ak by ste chceli celoročný, stačí si vybrať prehoz v neutrálnych farbách a vo vašej spálni nádherne vynikne bez ohľadu na to, aká časť roka bude. Výhodou neutrálnych odtieňov je aj ich prispôsobivosť – krásne zapadnú do akéhokoľvek štýlu bez toho, aby ho narušili, a dajú sa jednoducho kombinovať s ďalšími doplnkami.

Prehozy na manželskú posteľ vo Westwing

Prehoz môže poslúžiť aj ako deka či pléd, keď sa budete chcieť zohriať na pohovke alebo v kresle. Prípadne ako ďalšia vrstva na perinách pre ešte väčšie teplúčko počas chladných zimných nocí. V našom internetovom obchode Westwing nájdete krásne vzory a textúry v prevedení rôznych renomovaných značiek. Svojou jednoduchosťou a príjemnými farbami sa dajú pekne kombinovať s inými doplnkami v spálni. Nezabudnite však myslieť na správny výber rozmerov, keďže prehozy by mali previsať cez okraje postele, aby zakryli aj matrac. Celú posteľ tak zahalia do nového šatu bez akejkoľvek námahy! V našej ponuke nájdete veľkosti vhodné na tie menšie aj väčšie. Vyberte si prehozy na posteľ z online ponuky Westwing a dodajte vašej spálni ešte viac útulnosti!