Hľadať

Napínacie plachty

Zoradiť
169 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Plachty na posteľ: široký výber v rozmanitých veľkostiach a fárbách

Máte nachystané krásne obliečky na vašu posteľ a predsa jej stále niečo chýba? Chceli by ste jej dodať ešte trochu viac veselosti pomocou farieb alebo práve dodať viac jemnej elegancie, ale neviete ako na to? Posteľné plachty budú pre vás tým pravým riešením! Môže sa zdať, že obyčajné plachty nezohrávajú v aranžovaní spáľne až tak zásadnú rolu, keďže ich je len zriedkakedy naozaj vidno, ale opak je pravdou. Okrem svojho praktického využitia na posteli, kde vytvárajú základnú vrstvu pre skutočne kvalitný spánok, dokážu naozaj nádherne doplniť a spestriť celé aranžovanie.

Môžete sa rozhodnúť pre neutrálne farby ako biela, sivá či béžová, alebo zaexperimentovať s výraznejšími farbami, ktoré budú ladiť k vašej konkrétnej posteľnej bielizni. Mnohé posteľné plachty sú od vychýrených značiek a k tomu máte aj možnosť si vybrať rovno z niekoľkých vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné proti oderu a vydržia časté pranie bez zdeformovania tvaru. Ktorá z týchto neuveriteľne príjemných látok vás najviac láka: bavlna, satén, perkál, džersej či ľan?

Napínacie plachty na Westwing majú po celom obvode gumičku, ktorá zaručí, že sa vám počas nocí nebudú zvliekať. Váš spánok teda nič nebude rušiť. V ponuke nájdete takisto široký výber rozmerov, medzi ktorými určite nájdete ten vhodný pre váš matrac. Šírka sa pohybuje v rozmedzí 90-200 cm a dĺžka je 200 cm, čo znamená, že sa tu nachádza aj napínacia plachta na kontinentálnu posteľ a aj takzvaná topper plachta. Neváhajte a vyberte si tú najlepšiu do vašej spálne a tešte sa z ešte pohodlnejšieho spánku!