Hľadať

Šálky na kávu

Zoradiť
197 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Šálky na kávu, z ktorých si určite vyberiete!

Káva patrí k najobľúbenejším nápojom na svete. Práve preto by vám doma nemali chýbať štýlové a praktické šálky na kávu, v ktorých ju budete servírovať sebe aj hosťom. Ponuka Westwing je široká a je len na vás, aký štýl, materiál a celkové prevedenie zvolíte.

Klasikou je odolný porcelán charakteristický tým, že vydrží roky. Aj pri pravidelnom používaní vyzerá stále rovnako a je nadčasový. Keď hľadáte niečo iné, vyskúšajte hlinu alebo keramiku. Hrnčeky na kávu sú síce masívnejšie, no ich trendy dizajn sa vám rozhodne zapáči. Hodí sa do akéhokoľvek štýlu a rozumie si so všetkými materiálmi. Pre minimalistov je vhodné sklo a pre milovníkov rustikálneho štýlu zas kameň.

Materiál je síce dôležitý, no nie je jediným parametrom. Kľúčové je tiež farebné prevedenie. Od toho sa odvíja, či sa šálka na kávu bude do miestnosti hodiť, prípadne či ju skombinujete s inými šálkami a kanvicou. Stávkou na istotu je čierna, biela, hnedá a sivá. Ide o univerzálne farby, ktoré vyzerajú moderne, no nepriťahujú príliš veľa pozornosti. Ak pozornosť chcete, zvoľte zelenú, svetloružovú či dokonca žltú. Luxusné šálky na kávu sú zas odeté do metalických odtieňov ako zlatá a strieborná. Báť sa netreba ani viacerých farebných kombinácií, potlačí a vzorov. Vyzerajú skvelo a celú zbierku hrnčekov na kávu dokážu osviežiť.

Okrem samotného vzhľadu sledujte aj praktickosť. Niektoré šálky a hrnčeky majú pekne tvarované ušká, za ktoré sa dobre držia. V ponuke Westwing však objavíte aj minimalistické hrnčeky bez ucha a šálky na espresso. Siahnuť viete tiež po jednotlivých kúskoch alebo súpravách.

Vyberte si zo širokej ponuky Westwing aj vy a užívajte si vysokú kvalitu a krásny vzhľad.