Hľadať

Kanvice a karafy

Zoradiť
198 Výrobkov
Zoradiť

Kanvice: pripravte si svoj obľúbený nápoj v štýlovej kanvici

K základnému vybaveniu každej kuchyne sa radia štýlové kanvice, v ktorých si môžete urobiť svoj obľúbený nápoj. Väčšina využíva kanvice na čaj, no dokážete v nich pripraviť aj kávu, horúcu čokoládu, kakao alebo čokoľvek iné. Sú univerzálne, jednoducho sa používajú a nemali by vám doma chýbať. Výhodou kanvíc je to, že ich dnes nájdete v mnohých farebných a materiálových prevedeniach. Vyzerajú skvelo, vďaka čomu sú v kuchyni nielen praktickým kúskom, ale tiež štýlovým doplnkom.

Kanvice z kvalitných materiálov a v štýlových prevedeniach online na Westwing

V ponuke Westwing sa stretnete s viacerými materiálmi. Klasikou je umelá hmota, ktorá nie je príliš drahá, no pritom poskytuje dostatočnú odolnosť a pekný farebný vzhľad. Rovnako je na tom aj nerezová oceľ s výbornými vlastnosťami a minimalistickým dizajnom. Skvelo sa hodí hlavne do minimalisticky zariadených domácností, no určite ju využijete aj v iných štýloch. Je pomerne univerzálna a vie sa prispôsobiť akejkoľvek farbe alebo inému materiálu.

Nadčasovosť a luxus so sebou prináša kanvica z hliny. Masívnejšie a netradičné prevedenie priťahuje pozornosť a hodí sa do menších aj väčších kuchýň. Na stole pôsobí ako dominantný prvok a ľahko sa kombinuje s porcelánom či kovom. V našej ponuke nájdete aj kanvice z porcelánu, keramiky či skla.

Všímajte si aj farbu a celkové prevedenie. Kanvicu na vodu, čaj alebo akýkoľvek iný nápoj, si môžete zaobstarať v klasických odtieňoch ako biela, čierna, béžová alebo sivá. Ľahko sa kombinujú s inými prvkami v miestnosti a sú veľmi univerzálne. Ak by ste hľadali výraznejšie možnosti, siahnite po zlatej, zelenej, modrej, oranžovej alebo striebornej. Prípadne zvoľte priehľadné sklo, ktoré zaujme svojou minimalistickosťou.

Praktické a štýlové doplnky ku kanviciam

Pitie čaju, kávy alebo čohokoľvek iného, sa spája s určitým rituálom. Keď si nápoj pripravíte, spravidla si ho ešte upravujete a prispôsobujete podľa svojej chuti. Dávate si doň med, cukor, smotanu, mlieko, špeciálne sirupy alebo niečo iné. Na toto všetko potrebujete praktické doplnky, akými sú štýlová cukornička, kanvička na mlieko a smotanu či pohárik na med. V pekných nádobkách môžete potrebné ingrediencie servírovať aj svojim hosťom, na ktorých spravíte rozhodne dojem.

Nezabudnite ani na ostatné doplnky, ktoré uľahčia celkovú prípravu vášho obľúbeného nápoja. Na Westwing nájdete aj rôzne sitká na čaj či mlynčeky na kávu. Príprava kávy a čaju s naším sortimentom ešte nikdy nebola jednoduchšia!

Krásne kanvice na rôzne použitie

Kanvice v ponuke Westwing nájdete v mnohých prevedeniach:

  • Rýchlovarná kanvica – je určená na to, aby vám ohriala vodu na čaj alebo kávu. V priebehu niekoľkých minút si môžete vychutnávať obľúbený nápoj. Je kľúčovým prvkom všetkých domácností. A síce ide o praktický kúsok, nemusí vyzerať nepekne a nemoderne. Práve naopak. Celú kuchyňu môže dopĺňať a zvýrazňovať.

  • Kanvica na kávu či čaj – je určená špeciálne na prípravu tmavého čierneho nápoja. Upravená je tak, aby vám uľahčila a urýchlila aj zdĺhavý proces, ktorý je pri niektorých druhoch káv nevyhnutný. V ponuke Westwing nájdete aj špeciálne modely určené na čaj. Zvyčajne majú sitko, kde nasypete sypaný alebo iný čaj. Namiesto jednej šálky si môžete spraviť rovno niekoľko litrov pre seba alebo pre celú rodinu.

  • Termokanvice – využijete ich hlavne v prípade, keď si chcete svoj horúci nápoj zobrať so sebou do práce či školy. Štýlové uško uľahčuje manipuláciu a praktický lievik zaisťuje, že pri nalievaní nič nerozlejete. Termosky majú spravidla užší tvar, ktorý nezavadzia a zmestí sa aj do menšej tašky. A ak by ste nikam necestovali, no nad termokanvicou uvažujete, určite si ju zaobstarajte. Dobre poslúži i doma. Po uvarení môžete čaj, kávu alebo kakao piť aj o dve alebo tri hodiny neskôr.

Nakupujte praktické a štýlové kanvice online na Westwing

Keď sa rozhodnete vybaviť svoju domácnosť štýlovými kanvicami, nezabudnite si prezrieť širokú ponuku Westwing. V tej objavíte množstvo zaujímavých a trendy kúskov, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Desiatky farebných prevedení a materiálov vám zaisťujú, že si určite nájdete svojho favorita, nehľadiac na štýl vašej domácnosti. K štýlovej a praktickej kanvici si nezabudnite zaobstarať aj nové pekné šálky či hrnčeky. V našej ponuke nájdete rôzne štýly, materiály a prevedenia vo vysokej kvalite a od známych značiek.

Nakupujte štýlové kanvice z ponuky Westwing už teraz a spravte si z prípravy a pitia čaju či kávy rituál, na ktorý sa budete vždy tešiť.