Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Slnečníky

21 Výrobkov

Slnečníky do vašej záhrady alebo na terasu

Slnečník, často nazývaný trhový dáždik, nás dobre ochráni pred nebezpečnými slnečnými lúčmi. Jednou z viacerých výhod je, že na rozdiel od markíz alebo slnečných plachiet sa dá slnečník relatívne ľahko premiestniť. U nás vo Westwing nájdete výber rozmanitých slnečníkov z rôznych druhov látok,a tvarov a tak isto aj rozličné stojany na slnečníky.

Aké druhy slnečníkov existujú?

Tu je stručný prehľad obľúbených modelov slnečníkov:

 • Klasický okrúhly slnečník, ktorý môžete nakloniť tak, aby poskytoval optimálny tieň aj pri zmene polohy slnka.

 • Obdĺžnikový slnečník, ktorý je vhodný ako balkónový slnečník a ponúka aj dokonalú ochranu súkromia.

 • Konzolový slnečník so závesným tienidlom, ktorý je namontovaný na previsnutom nosníku tak, aby mohol efektívne zakryť záhradné stoly či lehátka.

 • Vyberte si krásny dizajn a farby slnečníkov od Westwing

  O praktické využitie slnečníka sa postará jeho tvar, ale až pomocou správneho vzhľadu sa stane pútačom vo vašej záhrade. Zistite viac o farbách a vzoroch slnečníkov na našej stránke Westwing:

 • Pruhovaný slnečník - najviac používaný dizajn a to hlavne v bielo-modrej verzii, ktorá nám pripomína pobyt pri mori. Obľúbená je taktiež béžovo-zelená, ktorá nám dodá pocit prírody.

 • Jednofarebný slnečník - klasický ale aj trendy dodá vašej terase či záhrade trendy vzhľad. Obľúbenými farbami sú béžová, žltá a iné pastelové odtiene.

 • Slnečník so strapcami - najnovší trend slnečníkov, ktoré nám pripomínajú retro roky. K dispozícií je v rôznych farbách, ale najobľúbenejšia je béžová, žltá a sivá.

 • Malý slnečník na balkón alebo veľký slnečník vhodný do záhrady - v našom e-shope Westwing môžete očakávať exkluzívny výber štýlových slnečníkov. Ako doplnok k ochrane pred slnkom nájdete trendy záhradný nábytok, vonkajšie osvetlenie a koberce, s ktorými môžete váš exteriér skrášliť.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969