Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Podušky na záhradný nábytok

48 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Podušky na záhradný nábytok

Podušky na záhradný nábytoksú súčasťou záhradného nábytku, vďaka ktorým sa na terase, balkóne či v záhrade cítime rovnako príjemne ako doma. Aby záhradné stoličky boli pohodlné a štýlové, zaobstarajte si na ne podsedáky na stoličky. Objavte tieto krásne a funkčné doplnky dostupné na internetovom obchode Westwing. Záhradné vankúše nájdete v rôznych štýloch a farbách, ktoré vám pomôžu ľahko premeniť tvrdé sedadlá na vaše obľúbené miesta na oddych.

Vybavte svoju záhradu vankúšmi snov

Aké sú ideálne podušky na záhradný nábytok? Také, ktoré budú ladiť s vaším záhradným nábytkom a doplnkami. Vyberte si svoje obľúbené materiály, tvary a farby. Vytvorte si harmonický priestor, ktorý bude vyzerať krásne a vytvorí jedinečnú atmosféru vo vašej záhrade či na terase.

Vyberte si štýlové podušky na záhradný nábytok vo Westwing

Vo Westwing nájdete vankúše na záhradný nábytok v rôznom dizajne a farbách. Ak máte radi tlmené, prirodzené farby, nájdete u nás široký výber podsedákov z bavlny. Máte radšej výrazné vzory? Vybrať si môžete z trendových botanických motívov. Vďaka nim premeníte aj malý mestský balkón na exotický kútik. Alebo možno chcete prímorskú atmosféru? Pozrite si podsedáky na stoličky s tmavomodrými a bielymi pruhmi, ktoré môžete kombinovať s modrými doplnkami. Vďaka tomuto jednoduchému triku sa vaša záhrada bude cítiť ako v prímorskom letovisku.

Pohodlné a jednoduché doručenie

Bezplatné vrátenie do 100 dní

Zákaznícky servis +421 232784969