Hľadať

Vankúše

Zoradiť
616 Výrobkov
Zoradiť

Vankúše: ozdobte nimi svoj interiér

Vankúše by nemali chýbať v žiadnej domácnosti zariadenej s láskou a so zmyslom pre detail. Vankúše sú rýchly a pritom veľmi efektný spôsob, ako dotvoriť alebo úplne pozmeniť štýl celej miestnosti. A to pohodlie, ktoré vám poskytnú! Na kvalitné vankúše sa nielen príjemne pozerá, dobre sa o nich opiera a pohodlne sa na nich aj sedí. Na stránkach Westwing nájdete vankúše pre každý štýl a každú miestnosť v byte presne pre vás.

Mäkučké a jedinečné: presne také sú vankúše v ponuke Westwing

Vankúše skrášlia váš interiér a poskytnú oporu vášmu telu. Preto je pri ich výbere prvoradá ich kvalita. Kvalitné vankúše na pohovke sa neprehýbajú a nepôsobia smutným dojmom. Vankúše na pohovkách, sedačkách či stoličkách by mali taktiež niečo vydržať. Stavte preto na kvalitu zaručenú renomovanými výrobcami na stránke Westwing a vankúše vám poslúžia dlhé roky. Aké vankúše u nás nájdete?

 • Dekoračné vankúše vám prídu vhod vždy, keď vaša obývačka, predsieň alebo spálňa potrebujú oživiť. Umiestnite dekoračné vankúše na sedačku v obývačke a na vašu posteľ v spálni a vytvorte tak útulnú atmosféru. Čo sa týka štýlu, vankúše môžete zladiť k farbe vášho koberca alebo ostatných dekorácií v miestnosti. Tým docielite ucelený vzhľad interiéru, v ktorom sa bude opäť o niečo lepšie relaxovať.

 • Vankúše na stoličky plnia v prvom rade praktickú funkciu, to ale neznamená, že musia byť fádne! Práve naopak, vankúšmi na sedenie môžete oživiť vašu jedáleň a sezónne ich obmieňať. Tak vytvoríte na počkanie slávnostnú atmosféru a zlepšíte náladu každého člena rodiny.

 • Podlahové vankúše neodmysliteľne patria k obývačkám, spálňam a dokonca aj terasám zariadeným v boho štýle. Vankúše na sedenie na zemi však vnesú textúru a teplo aj do iných interiérových štýlov. Pokiaľ máte radi dynamický interiér a oceníte extra miesto na sedenie, podlahový vankúš je pre váš domov tou správnou voľbou.

 • Kvalitné výplne do vankúšov sa postarajú o to, aby váš vankúš dokonale vynikol a naplno spĺňal funkciu opory tela. Podľa vlastných preferencií môžete zvoliť výplň do vankúšov z kvalitného umelého vlákna alebo prírodného peria a páperia. Výhodou poťahov na vankúše s osobitou výplňou je ľahké čistenie. Náplň stačí vybrať a poťah na vankúš vyčistiť podľa inštrukcií na štítku.

 • Trendy vankúše: veľa štýlov, farieb a vzorov!

  Pre čo najpohodlnejší nákup z pohodlia vášho domova ponúka stránka Westwing prehľadné a rýchle vyhľadávanie tovaru. Nábytok a zariadenie vrátane vankúšov môžete prezerať podľa veľkosti, materiálu, vzoru, farby a dokonca aj štýlu. Aké vankúše na vás čakajú?

 • Klasické vankúše v jednofarebnom prevedení sa hodia do nadčasových elegantných interiérov. Aby jednofarebné vankúše nepôsobili nudne, zvoľte si kúsky so zaujímavým dizajnom. Strapce, umelá kožušina či reliéfny vzor dodajú šmrnc jednofarebným vankúšom a vytvoria zaujímavý detail u vás doma.

 • Oživte jednoduchší minimalistický dizajn alebo starší nábytok vankúšmi so vzormi. Na výber máte širokú škálu možností od vankúšov s grafickým dizajnom, kvietkami, grafikami až po vankúše s číslami a textom. Pri stylingu vankúšov s výrazným vzorom však platí pravidlo, že menej je viac. Skombinujte vankúš s textom s vankúšom so vzorom a sériu doplňte jednofarebnými vankúšmi rôznych tvarou. Tým vytvoríte zaujímavý interiér v tej správnej rovnováhe.

 • Vankúše si môžete vybrať aj podľa ich veľkosti. Štvorcový vankúš vynikne osamote alebo v symetrickej kombinácií dvoch rovnakých vankúšov na každej strane sedačky. Obdĺžnikové vankúše sa spravidla ukladajú pred štvorcové vankúše a na posteliach tvoria centrálny vankúš. Menšie okrúhle vankúšiky vnesú do priestoru nádych romantiky, kým vankúše extravagantných tvarov podčiarknu jedinečný a originálny interiér.
 • Na našich stránkach nájdete aj plno inšpirácií kompletne zariadených izieb od našich interiérových stylistov. Očarila vás naša jarná obývačka alebo bývanie v štýle vidieckeho domu? Neváhajte a využite možnosť zakúpenia si hotového interiérového dizajnu!

  Doprajte si aj vy originálne a kvalitné vankúše od Westwing a premeňte svoj domov na nepoznanie len za pár minút.