Hľadať
Zaregistrujte sa a získajte poukaz v hodnote 15 €!

Vázy

246 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Vázy: jedinečné dekorácie pre váš domov

Čerstvé aj trvanlivé kytice kvetov a halúzok na počkanie premenia vašu domácnosť na krajšie a magickejšie miesto. Ale čo samotná váza? Mnoho ľudí sa na vázy díva čisto ako na účelové predmety, ktoré trávia väčšinu času za dvierkami skriniek. Vázy na kvety, či už s kvetmi alebo bez, majú však moc spraviť z vášho interiéru zaujímavejší a elegantnejší domov. V ponuke na našom e-shope Westwing vám prinášame nádherné a praktické vázy a kvetináče a navyše vám poradíme, ako si z nich vybrať.

Vázy na kvety a ako dekoračný prvok: nájdite si vázu podľa vášho vkusu

Pre ľahké a rýchle vyhľadávanie sme pre vás našu ponuku váz rozčlenili do kategórií podľa veľkosti, štýlu, farby aj materiálu. Na stránkach Westwing na vás čakajú vázy zo skla, hliny, porcelánu, keramiky, kovu aj praktického plastu. Okrem jedinečných guľatých a hranatých váz rôznych veľkostí pre vás máme aj nápadité dizajnové vázy a krásne podlahové vázy . Ako si z takej širokej ponuky vybrať?

 • Vázy si môžete vybrať podľa druhu a veľkosti kvetov, ktorými radi zdobíte svoj interiér. Základným pravidlom je, že stonky kvetov by mali byť jeden a pól až dvakrát dlhšie, ako je výška vázy. Elegantné vysoké vázy sú vhodné na kvety s dlhou stonkou, akými sú ľalie, gladioly a slnečnice. Vázy v tvare presýpacích hodín s rozšíreným hrdlom zvýraznia krásu hlavičiek ruží, pivoniek a hortenzií. Guľaté vázy poskytnú najlepšiu oporu ručne zviazanej kratšej kytici z tulipánov, gerberí a karafiátov.
 • Sady váz budú najkrajšou dekoráciou vtedy, keď každú ozdobíte jedným až niekoľkými kvietkami. Ich výhodou je to, že ich môžete ľahko rozmiestniť po celom byte a zjednotiť tak svoj interiér. Moderné dizajnové vázy s úzkym podlhovastým hrdlom sú zase ako stvorené na individuálne rozložené tulipány alebo narcisy.
 • Vázy ako dekoračné predmety pre váš domov si môžete ďalej vybrať podľa materiálu a farieb. Keramické vázy sa vyrábajú v rôznych tvaroch, farbách a vzoroch. Klasické jednofarebné keramické vázy sa hodia do interiéru zariadeného vo vidieckom a provensálskom štýle. Vázy z keramiky pre vás máme aj v atraktívnom maľovanom prevedení v bohémskom a art deco štýle. Kvalitné a elegantné porcelánové vázy vyniknú aj ako dekorácia bez kvetín. Hodia sa do luxusne zariadených interiérov, v ktorých si majitelia potrpia na kvalitu a jedinečnosť. Sklo je typický materiál pre výrobu váz. Sklenené vázy z priehľadného skla sú veľmi populárne v elegantných interiéroch, kým farebné sklo vytvorí vintage retro atmosféru. Sklenené vázy atypických tvarov sa výborne hodia do kolekcie milovníkov eklektického bývania a vyniknú v interiéri aj bez kytice kvetov. Hlinené vázy prinesú do vášho interiéru teplo a uvoľnenú atmosféru, pretože pôsobia ako dielo ľudských rúk.
 • Pri výbere vhodnej vázy pre vás vám pomôže aj miesto, kam sa chystáte vázu uložiť. Váza v strede jedálenského stola vytvorí slávnostnú atmosféru aj počas všedného dňa. Pokiaľ sa vám váš interiér zdá prázdny a akoby nedokončený, umiestnite doň aspoň jednu malú vázu. Ako vhodné miesto môžete zvoliť konferenčný alebo konzolový stolík, komodu alebo nástenné police. Pokiaľ potrebujete vyplniť nezaujímavý kút v domácnosti, podlahové vázy prídu vhod.

  Nájdite si novú vázu online na Westwing

  Vázy a kvetináče vždy pridajú miestnosti eleganciu a šmrnc. Kým jednoduchšie vázy klasických tvarov vyniknú najlepšie s kyticou kvetov, nevšedná maľovaná váza bude nádherná aj bez nich. Vyberte si kúsok, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

  Vytvorte si ten najkrajší domov a vyberte si z našej ponuky vázu, ktorá vám bude skrášľovať bývanie po dlhé roky.Pre vašu maximálnu spokojnosť vám ponúkame aj garanciu 100 dní vrátenia tovaru.

  Pohodlné a jednoduché doručenie

  Bezplatné vrátenie do 100 dní

  Zákaznícky servis +421 232784969