Hľadať

Vázy

Zoradiť
358 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Štýlové vázy do každej miestnosti

Vázy s čerstvými kvetmi na stole či komode premenia vašu domácnosť na krajšie a magickejšie miesto. Vázy na kvety, či už s kvetmi alebo bez, majú moc spraviť z vášho interiéru zaujímavejší a elegantnejší domov. V ponuke na našom e-shope Westwing vám prinášame nádherné a moderné vázy a kvetináče a navyše vám poradíme, ako si z nich vybrať.

Vázy na kvety - vyberte si zo širokej ponuky na Westwing

Pre ľahké a rýchle vyhľadávanie sme pre vás našu ponuku váz rozčlenili do kategórií podľa veľkosti, štýlu, farby aj materiálu. Na stránkach Westwing na vás čakajú sklenené vázy, keramické vázy, či vázy z hliny, porcelánu, kovu aj praktického plastu. Okrem jedinečných guľatých a hranatých váz rôznych veľkostí vo Westwing nájdete aj dizajnové vázy a krásne podlahové vázy . Ako si z takej širokej ponuky vybrať?

Ako si vybrať vázu na kvety?

  • Vázy si môžete vybrať podľa druhu a veľkosti kvetov, ktorými radi zdobíte svoj interiér. Základným pravidlom je, že stonky kvetov by mali byť jeden a pol až dvakrát dlhšie, ako je výška vázy. Elegantné vysoké vázy sú vhodné na kvety s dlhou stonkou, akými sú ľalie, gladioly a slnečnice. Vázy v tvare presýpacích hodín s rozšíreným hrdlom zvýraznia krásu hlavičiek ruží, pivoniek a hortenzií. Guľaté vázy poskytnú najlepšiu oporu ručne zviazanej kratšej kytici z tulipánov, gerberí a karafiátov.

  • Sady váz budú najkrajšou dekoráciou vtedy, keď každú ozdobíte jedným až niekoľkými kvietkami. Ich výhodou je to, že ich môžete ľahko rozmiestniť po celom byte a zjednotiť tak svoj interiér. Moderné dizajnové vázy s úzkym podlhovastým hrdlom sú zase stvorené na individuálne rozložené tulipány alebo narcisy.

  • Vázy ako dekoračné predmety pre váš domov si môžete ďalej vybrať podľa materiálu a farieb. Keramické vázy sa vyrábajú v rôznych tvaroch, farbách a vzoroch. Klasické jednofarebné keramické vázy sa hodia do interiéru vo vidieckom a provensálskom štýle. Vázy z keramiky pre vás máme aj v atraktívnom maľovanom prevedení v boho a art deco štýle. Kvalitné a elegantné porcelánové vázy vyniknú aj ako dekorácia bez kvetín. Hodia sa do luxusne zariadených interiérov, v ktorých si majitelia potrpia na kvalitu a jedinečnosť. Sklo je typický materiál pre výrobu váz. Sklenené vázy z priehľadného skla sú veľmi populárne v elegantných interiéroch, kým farebné sklo vytvorí vintage a retro atmosféru. Sklenené vázy atypických tvarov sa výborne hodia do kolekcie milovníkov eklektického bývania a vyniknú v interiéri aj bez kytice kvetov. Hlinené vázy prinesú do vášho interiéru teplo a uvoľnenú atmosféru, pretože pôsobia ako dielo ľudských rúk.

  • Pri výbere vhodnej vázy pre vás vám pomôže aj miesto, kam sa chystáte vázu uložiť. Váza v strede jedálenského stola vytvorí slávnostnú atmosféru aj počas všedného dňa. Pokiaľ sa vám váš interiér zdá prázdny, umiestnite doň aspoň jednu vázu. Ako vhodné miesto môžete zvoliť konferenčný alebo konzolový stolík, komodu alebo nástenné police. Pokiaľ potrebujete vyplniť nezaujímavý kút v domácnosti, podlahové vázy prídu vhod.

  • Nájdite si novú vázu online na Westwing

    Vázy a kvetináče vždy pridajú miestnosti eleganciu a šmrnc. Kým jednoduchšie vázy klasických tvarov vyniknú najlepšie s kyticou kvetov, nevšedná vzorovaná alebo dizajnová váza bude nádherná aj bez nich. Vyberte si kúsok, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

    Vytvorte si ten najkrajší domov a vyberte si z našej ponuky vázu, ktorá skrášli bývanie po dlhé roky. Pre vašu maximálnu spokojnosť vám ponúkame rýchle doručenie a garanciu vrátenia tovaru.