Hľadať

Zrkadlá

Zoradiť
186 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Zrkadlá v online ponuke Westwing, ktoré si zamilujete!

Svoj zovňajšok kontrolujeme aj niekoľko krát denne a vhodne zvolené zrkadlo je nenahraditeľnou súčasťou tohto rituálu. Okrem praktickej funkcie v kúpeľniach a na chodbách majú zrkadlá aj dekoračnú funkciu. Dokážu presvetliť a opticky zväčšiť akýkoľvek interiér a vytvoriť intímnu atmosféru. Hľadáte zrkadlo pre vašu chodbu, dekoračné zrkadlo pre nástennú galériu alebo voľne stojacie zrkadlo pre váš šatník? V online ponuke vo Westwing nájdete štýlové zrkadlá pre každú miestnosť v byte.

Vyberte si praktické a štýlové zrkadlo do každej izby

Zrkadlá na našej stránke Westwing sú praktickou a zároveň okúzľujúcou dekoráciou. Poradíme vám, ako zvoliť vhodné miesto pre umiestnenie či zavesenie zrkadla, aj aký typ zrkadla zvoliť.

Zrkadlo do kúpeľne

V kúpeľni je dôležité umiestniť zrkadlo na miesto s vhodným osvetlením a blízko vašej skrinky s kozmetikou, poväčšine nad umývadlo. Odporúčame vám zvoliť podsvietené zrkadlo alebo zrkadlo s LED osvetlením. Ak nemáte zrkadlo s osvetlením, poslúžia vám k tomu naše nástenné lampy. Pri nanášaní mejkapu okrem správneho osvetlenia taktiež oceníte kozmetické zrkadlá s funkciou zväčšovania. Prenosné zväčšovacie zrkadlá z ponuky Westwing sú krásne na pohľad a veľmi praktické. Umiestniť ich môžete vedľa umývadla, alebo na kozmetický stolík či skrinku v kúpeľni.

Zrkadlo do spálne

Pri spálni treba byť opatrnejší. Zrkadlo je vhodné umiestniť tak, aby vás zrkadlové odlesky nerušili pri spánku. Pokiaľ je súčasťou vašej spálne aj šatník, vyberte si samostatne stojace zrkadlo alebo veľké zrkadlo na stenu. Zrkadlo v spálni so šatníkom bude spĺňať praktickú funkciu pri obliekaní sa, malo by byť preto tiež dostatočne osvetlené.

Zrkadlo do predsiene

Veľké alebo okrúhle zrkadlo v predsieni umiestnite na protiľahlú stenu od vchodu, aby ste miestnosť opticky predĺžili. Pohľad na žiarivú plochu zrkadla už odo dverí navyše pôsobí uvítacím dojmom. Čo sa týka šírky zrkadla, odporúčame zvoliť zrkadlo o niečo väčšie, ako ste pôvodne plánovali. Pokiaľ máte na zrkadlo vyhradený len úzky pás steny, uprednostnite zrkadlo, ktoré je vyššie, nie širšie.

Zrkadlo do obývačky

V obývačke môžete zvoliť zrkadlo tak, aby ste vytvorili zaujímavú nástennú galériu. Vybrať môžete veľké nástenné zrkadlo alebo menšie dizajnové zrkadlá. Zrkadlo odráža svetlo a tým pádom nebude interiér zaťažovať tak, ako by to možno robil obraz v rovnakej veľkosti. Prítomnosť zrkadiel v obývačke ďalej prispeje k vytvoreniu intímnej atmosféry. Aby zrkadlo pôsobilo ako súčasť miestnosti zaveste ho tak, aby bol jeho stred približne vo výške očí. Čiže okolo 125 centimetrov. Aby bol efekt zrkadla čo najkrajší, umiestnite ho oproti oknám, aby odrážalo denné svetlo. Pokiaľ túto možnosť nemáte, uistite sa aspoň, že zrkadlo odráža nábytok, dekorácie alebo kvety príjemné na pohľad.

Tvar zrkadla pre váš interiér

Aký typ a tvar zrkadla sa najlepšie hodí do vášho interiéru?

 • Okrúhle zrkadlá pôsobia romantickým dojmom a výborne sa hodia do glam, retro a boho izieb. Okrúhly tvar je zaujímavejší na pohľad ako hranatý a do priestoru vnesie s funkčnosťou aj štýl. Preto sú okrúhle zrkadlá vhodné aj do minimalisticky zariadených domácností
 • Hranaté zrkadlá pôsobia strohejšie, ako okrúhle. Ostré hrany zrkadla prinesú do vašej domácnosti moderný chic nádych a oživia aj starší interiér. Hranaté zrkadlá sú vhodné do každej miestnosti, kde z praktických dôvodov potrebujete vidieť celú svoju postavu.
 • Dizajnové zrkadlá a súpravy nástenných zrkadiel spĺňajú v prvom rade dekoračnú funkciu. Hoci sa v nich dokonale neuvidíte, odrážajú svetlo a sú lákavé na pohľad. Vyberte si z našej ponuky dekoračných zrkadiel kúsok pre vašu nástennú galériu, alebo nevšedný tvar, ktorý vynikne osamote.
 • Barokové zrkadlá inšpirované 17. a 18. storočím pôsobia luxusným dojmom. Máme ich pre vás v bielom, čiernom aj zlatom ráme, aby ste ich poľahky začlenili do akéhokoľvek interiéru. Barokové zrkadlo s ozdobným rámom sa veľmi rýchlo stane vašim najobľúbenejším kúskom v obývačke, spálni aj na chodbe.

 • 4 dôvody na zakúpenie zrkadiel z našej rozmanitej ponuky

  1. Rôznorodá ponuka: okrem kovových zrkadiel u nás nájdete aj zrkadlá z dreva, skla, mramoru, bambusu alebo kože. Ponúkame vám zrkadlá oválnych aj hranatých tvarov a unikátne dizajnérske kúsky.

  2. Záruka štýlu a kvality: nakupovanie na stránkach Westwing je vždy zárukou prvotriednej kvality. Našu ponuku tvoria štýlové dizajnérske kúsky, z ktorých sa budete tešiť dlhé roky.

  3. Pohodlný a bezpečný nákup: Pre vašu maximálnu spokojnosť vám ponúkame garanciu vrátenia tovaru a rýchle doručenie.

  4. Nábytok a dekorácie pre celú domácnosť: na našej stránke okrem zrkadiel a bytových dekorácií nájdete zariadenie a doplnky pre každú miestnosť v byte.

  Kúpte si na stránkach Westwing krásne zrkadlo, ktoré vnesie svetlo a štýl do vášho domova.