Hľadať

Vianočné gule

Zoradiť
106 Výrobkov
Zoradiť

Vianočné gule: ozdobte svoj stromček štýlovo!

Vianočné gule sú dnes jednou z najobľúbenejších dekorácií na vianočných stromčekoch po celom svete. Rovnako, ako tradícia ozdobovania stromčeka v období adventu pochádzajú sklenené vianočné gule z Nemecka. Svojím tvarom pripomínajú ovocie a oriešky, ktoré sa zvykli vešať na stromčeky počas zimných sviatkov.

Vianočné gule z našej ponuky v internetovom obchode Westwing sú rovnako tradičné, ako i moderné. Klasické sú vianočné gule sklenené, no časom pribudli aj nerozbitné plastové vianočné gule či gule z dreva a papiera.

Pri rozbaľovaní našich jednofarebných vianočných gúľ, alebo modelov s obrázkom či trblietkami sa vám zakaždým takmer zatají dych. Vo Westwing nájdete zdobené vianočné gule a súpravy gúľ s originálnym dizajnom v rôznych veľkostiach. Veľmi obľúbené sú hlavne gule s detailnými kresbami zimných motívov a zvierat. Vďaka vysokej kvalite a nadčasovému dizajnu ich poľahky skombinujete aj s našimi ďalšími vianočnými ozdobami na stromček.

Ako vyzdobiť stromček vianočnými guľami?

Koľko vianočných gúľ by ste si mali prichystať pre svoj vianočný stromček? Overeným pravidlom je pripraviť si minimálne šesť vianočných gúľ na každých 30 centimetrov stromčeka. Odporúčame vybrať si gule rôznych veľkostí alebo niektorý z našich setov. Pre čo najľahšie zdobenie a praktický nákup u nás nájdete od jednej gule až po sety s niekoľkými desiatkami gúľ. Väčšie vianočné gule vešajte do stredu stromčeka a tie menšie na konce vetvičiek. Postupujte pritom od špičky stromčeka smerom nadol a gule vešajte cikcakovo v tvare písmena Z.

Aby vianočné gule a iné ozdoby na stromčeku vytvorili efektný a dynamický celok, vyberte si minimálne tri rôzne typy ozdôb. Vianočné gule medzi sebou môžete aj kombinovať, napríklad biele s modrými a červené so zelenými. Zo zlatých vianočných gúľ sála pekné teplo. Krásne ich doplní svetelná reťaz, z ktorej budú efektne odrážať svetlo. Romantickú atmosféru u vás doma docielite použitím ružových a béžových gúľ ako základ stromčeka. Strieborné gule a ozdoby zase prinesú do príbytku exkluzívnejší a luxusnejší nádych. Ktoré vianočné gule si z našej čarovnej ponuky vyberiete vy?