Hľadať
Villa d’Este Home Tivoli

Villa d’Este Home Tivoli

54 Výrobkov
Zoradiť: Obľúbenosť
Zoradiť: Obľúbenosť

Villa d'Este Home Tivoli: riad plný farieb

Villa d'Este Home Tivoli patrí do talianskej skupiny Galileo Spa, ktorá sa špecializuje predajom nábytku a dekoračných predmetov. Táto spoločnosť už 20 rokov vášnivo navrhuje jedinečné produkty, ktoré sa vyznačujú originálnym dizajnom a vysokou kvalitou. Jej ponuka zahŕňa riad a dekoratívne doplnky. Villa d'Este Home Tivoli je ideálnou voľbou pre každú kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu!

Farebná inšpirácia od Villa d'Este Home Tivoli

Jednou z najcharakteristickejších vlastností produktov Villa d'Este Home Tivoli je ich farebné prevedenie. Sýte, výrazné farby a vzory sú skutočnou pastvou pre oči. Džbány, poháre, príbory a šálky prepracované do najmenších detailov premenia každé jedlo na jedinečný a inšpiratívny zážitok. Živé, kontrastné farby prinášajú do interiéru pozitívnu energiu a podporujú vytváranie jedinečných, farebných kombinácií. Kúzelné doplnky Villa d'Este Home Tivoli jednoducho nabádajú k dekoračným experimentom!

Nadčasová elegancia pri stole

Riad a dekorácie od Villa d'Este Home Tivoli sú väčšinou vyrobené zo skla, no nájdu sa aj výrobky z plastu. Táto značka dokazuje, že bez ohľadu na použitý materiál môže byť každý riad štýlový a elegantný. Vyrobené najnovšími technikami razenia a zdobenia odkazujú na klasické vzory a zároveň ich ukazujú v úplne novej, prekvapivej verzii. Villa d'Este Home Tivoli inovatívnym spôsobom spája tradíciu s moderným štýlom a dokonale sa prispôsobuje meniacim sa trendom.

Jedinečná kuchyňa v štýle Villa d'Este Home Tivoli

Projekty vytvorené v štúdiu Villa d'Este Home Tivoli sú výsledkom inovácie a nových inšpirácií a vzorov. Značka sa snaží čo najlepšie spoznať potreby a očakávania zákazníkov a následne pristupuje k vytváraniu jedinečných produktov, ktoré umožňujú dodať aranžmánu individuálny charakter. Pozornosť na originálny dizajn je na odolné materiály ako porcelán, sklo, keramika, silikón a pod. Tradičná kolekcia riadu je Cascina - elegantná keramika dostupná v širokej farebnej škále.

Nevyhnutné doplnky

Najobľúbenejšie produkty od značky Villa d'Este Home Tivoli je riad a ďalšie praktické doplnky. Koreničky a solničky, boxy na uskladnenie potravín, podnosy a panely nad kuchynské dosky, ako aj iné produkty, sú dostupné v mnohých prevedeniach a farbách. Produkty Villa d'Este Home Tivoli sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí si cenia inšpiratívne doplnky.

Villa d'Este Home Tivoli na Westwing!

Ak hľadáte kvalitné, esteticky vyrobené, farebné a nadčasové doplnky na stôl, nájdete ich vo určite na našej stránke Westwing. V našej ponuke nájdete sady keramických tanierov s farebnými vzormi, porcelánové taniere, misky, poháre a šálky, príbory a mnoho ďalších fantastických doplnkov od Villa d'Este Home Tivoli. Produkty tejto talianskej značky sú výbornou voľbou na rodinný piknik v prírode, záhradnú párty s priateľmi, ale aj formálnu večeru doma s rodinou a priateľmi.

Objavte našu širokú ponuku doplnkov a dekorácií od značky Villa d'Este Home Tivoli v našom internetovom obchode Westwing a kúpte si svoj obľúbený kúsok!