Hľadať

Poháre

Zoradiť
397 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Poháre a poháriky pre každú príležitosť

Pri posedení s priateľmi, počas väčšej alebo menšej rodinnej návštevy alebo len tak popri každodenných aktivitách – vychutnávať si nápoje z pekných pohárov a pohárikov spraví takéto chvíle ešte krajšími! Nezáleží na tom, či sa podáva čistá voda alebo šampanské. Prekvapte vašich hostí štýlovou súpravou, krásnou karafou, džbánom alebo elegantným dekantérom na víno. Na Westwing nájdete tie pravé poháre a doplnky pre každú príležitosť.

Nájdite si vhodný pohár pre váš obľúbený nápoj

V našej širokej ponuke si môžete vybrať poháre na akýkoľvek druh nápoja a to hneď z niekoľkých štýlov, materiálov a dokonca aj počtu kusov v súpravách. Ak už máte konkrétnu predstavu a viete, čo hľadáte, urýchlite si výber použitím našich podkategórií a filtrov. Aké súpravy u nás teda môžete nájsť?

 • Poháre na vodu – na stole by nikdy nemali chýbať, aby sa hostia mohli osviežiť dúškom vody kedykoľvek budú potrebovať. Na výber sú veselé pestrofarebné súpravy, ako aj tie decentnejšie ladené do jednej farby spolu zo súpravami z tradičného číreho skla.

 • Poháre na víno – mali by byť širšie a objemnejšie, aby v nich víno mohlo dýchať a viac uvoľniť svoju arómu. Či už si vyberiete poháre na užšej stopke, masívnejšej stopke alebo úplne bez stopky, je len na vás. Poháre na biele víno zvyknú byť útlejšie, aby si nápoj zachoval svoju teplotu. Na červené bývajú väčšie, aby víno otvorilo svoj „buket”.

 • Poháre na šampanské – zvyčajne charakteristické svojím vysokým a úzkym tvarom, aby nevypŕchala šumivosť nápoja, pôsobia veľmi elegantne. V ponuke však nájdete aj modernú verziu so širším okrajom, v ktorej budete môcť podávať taktiež iné nápoje.

 • Barové poháre – v tejto skupine nájdete poháre na whisky, koktejly, long drinky, destiláty ako aj poháre so slamkami v rôznych vtipných prevedeniach. Každý z nich určite krásne doplní vybavenie vášho domáceho baru.

 • Kanvice a karafy – podávanie nápojov priamo z fľaše je pekné, ale určite nie tak pôsobivé ako z krásne prepracovanej karafy a elegantného dekantéra. Či už z hladkého skla alebo s reliéfnym vzorom, v každom prípade sa stanú ozdobou celého posedenia a nápoje z nich budú chutiť ešte lepšie.

 • Džbány – domáca limonáda, voda s citrónom, mätou a ďalšími bylinkami alebo osviežujúca voda s ľadom – podávaná v štýlovom džbáne z číreho či farebného skla bude pôsobiť ako ten najlepší nápoj počas horúcich letných dní.

Vyberte si poháre, ktoré vám najviac vyhovujú z pohodlia domova

Na čo sa okrem rôznych druhov pohárov ešte môžete tešiť v našej ponuke na Westwing?

 • Rôzne štýly – nájdete tu poháre a poháriky od tradičného klasického či vidieckeho až po experimentálnejší škandinávsky alebo plážový štýl. Nech už máte kuchyňu s jedálňou vybavenú v akomkoľvek štýle, kompletná súprava pohárov do nej určite pekne zapadne.

 • Rôzne farby – čisté, bezfarebné sklo, ktoré vždy pôsobí elegantne alebo súprava v jednej farbe? Možno dokonca pestrá súprava, v ktorej je každý pohár inej farby? Aspoň si vaši hostia nepopletú svoje nápoje a celé stolovanie sa stane ešte veselším!

 • Rôzne materiály – okrem tradičného skla u nás nájdete aj plastové poháre z akrylu a taktiež kovové hrnčeky na horúce nápoje. Krásne krištáľové poháre rôznych druhov dodajú gracióznosť celému stolovaniu. Všetky výrobky v ponuke sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania.

 • Rôzne prevedenie – máte v obľube hladké sklo, alebo sklenené poháre zdobené reliéfnymi vzormi? V oboch prípadoch si v našej ponuke určite prídete na svoje. Mnohé poháre sú ručne fúkané, čo im dáva osobitý šmrnc.
 • Štýlové poháre môžu slúžiť v domácnosti aj ako dekoračný prvok. Uložiť ich môžete napríklad do vitríny, police alebo do barového vozíka. Nezabudnite si k svojim pohárom zaobstarať aj iné barové potreby, s ktorými si môžete pripraviť svoj obľúbený miešaný nápoj priamo u vás doma.

  Krásna súprava pohárov či už do vašej domácnosti alebo ako darček určite vždy poteší! Spestrite si čas trávený s rodinou a priateľmi nápojmi servírovanými v štýlových výrobkoch z našej bohatej ponuky na Westwing. Vychutnajte si online nákup z pohodlia domova, vyberte si kvalitné poháre od známych značiek exkluzívne u nás a využite rýchle doručenie!