Hľadať

Behúne

Zoradiť
85 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Behúne: univerzálne a útulné riešenie do vašej domácnosti

Koberce behúne spravia vašu domácnosť zaujímavejšou a zateplia prechodné časti domu. Interiéroví štylisti využívajú behúne do kuchyne aj na vytvorenie ilúzie dlhšieho priestoru a na oddelenie jednotlivých zón v byte. Westwing má pre vás behúne do kuchyne, predsiene i spálne, ktoré skrášlia každý domov.

Kde môžete použiť koberce behúne?

Behúne sú špecifický typ kobercov, ktoré sú výrazne dlhšie a užšie, ako ostatné koberce do bytu. Pokladajú sa najčastejšie do prechodných chodieb, ktoré zateplia, zútulnia a prinesú do nich štruktúru a dizajn. V ktorých izbách vo vašom príbytku najviac oceníte koberce behúne?

Behúne do kuchyne sú vyrobené tak, aby sa ľahko čistili a spríjemnili vám státie na tvrdej dlážke počas varenia. Behúň do kuchyne umiestnený v kuchyni spojenej s obývačkou a jedálňou taktiež vizuálne rozčlení priestor na funkčné zóny. V samostatných kuchyniach je opäť koberec do kuchyne výborným riešením, ako túto miestnosť esteticky zladiť so zvyškom domácnosti.

Ak je vaša chodba alebo predsieň príliš úzka, behúne do predsiene sú preto tým správnym riešením, ako do pozdĺžnej fádnej chodby priniesť farby a atraktívny dizajnérsky prvok.

Behúne do spálne sú ideálnym riešením ako zatepliť priestor pri posteli, na ktorý stúpate najčastejšie bosými nohami. Navyše behúne v rovnakej farbe po obidvoch stranách postele vytvoria v spálni symetriu, ktorá je synonymom luxusného bývania.

Koberce behúne: vlastnosti a prevedenia

Behúne ukladáme najčastejšie na prechodné miesta, musia preto byť hlavne odolné a bezpečné. V ponuke Westwing nájdete protišmykové behúne z trvácnych materiálov akými sú juta, bavlna, viskóza, umelé a prírodné vlákno. Hľadáte behúň pre vašu chodbu, na ktorej sa hromadia zablatené topánky? Zvoľte behúň s nízkym vlasom v tmavších odtieňoch, ktorý sa najľahšie čistí.

Protišmykové behúne do kuchyne poskytujú prevenciu pred pošmyknutím a zabránia prípadným zraneniam, avšak zároveň poskytujú pohodlie pre nohy, keďže v kuchyni bývajú často tvrdé podlahy. Vyberte si behúň do kuchyne vyrobený z odolných a ľahko čistiteľných materiálov, ako je napríklad mikrovlákno.

Do spálne zvoľte svetlé behúne s vysokým vlasom, pre maximálne pohodlie a dobrú náladu už od samotného rána. V našej ponuke nájdete behúne v jemných aj výraznejších farbách pre každý typ interiéru. Mnohé behúne sú navyše vhodné aj do vonkajších priestorov, vďaka čomu si môžete štýlovo zútulniť aj svoj balkón alebo terasu.

Nakupujte behúne online na Westwing

Nákup v internetovom obchode Westwing so sebou prináša množstvo výhod. Vyberte si krásny a kvalitný behúň jednoducho a rýchlo vďaka nášmu prehľadnému vyhľadávaniu a detailnému opisu výrobku.