Hľadať

Biele koberce

Zoradiť
77 Výrobkov
Zoradiť

Biele koberce - jedinečný kúsok do vášho interiéru

Vďaka bielym kobercom interiér dýcha čistotou. Biely koberec dokáže opticky zväčšiť miestnosť, ale aj rozdeliť aj väčší priestor na dve časti, napríklad na obývaciu izbu a jedáleň. Biele koberce sú univerzálne, no väčšinou sa hodia do moderného, škandinávskeho či rustikálneho štýlu.

Kam sa najviac hodí biely koberec?

Aj keď sa biele koberce môžu ľahko zašpiniť, vyniknú krásne v miestnosti kde by mal byť koberec stredobodom pozornosti. Ak máte deti alebo domácich miláčikov, biely alebo krémový koberec nie je najvhodnejší, v tomto prípade odporúčame zvoliť alternatívu. Biely koberec sa hodí do týchto miestností:

  • Malé priestory: biele koberce robia z malých priestoroch priestrannejšie a odrážajú svetlo a prispievajú k ilúzii väčšieho priestoru.
  • Spálňa: Biely koberec môže dodať spálni pocit luxusu a pohodlia. Vytvára pokojnú a upokojujúcu atmosféru, ktorá môže zlepšiť relaxáciu.
  • Do obývačky: Biele koberce môžu byť štýlovým doplnkom do obývačky alebo oddychovej miestnosti a ponúkajú elegantný a sofistikovaný vzhľad.
  • Vyberte si krásne kvalitné biele koberce z vlny alebo mikrovlákna v internetovom obchode Westwing. Využite pritom rýchle doručenie a bezplatné vrátenie.