Hľadať

Koreničky a mlynčeky na korenie

Zoradiť
64 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Koreničky a mlynčeky na korenie: nevyhnutná súčasť každej kuchyne

Soľničky a koreničky sa radia k základnému vybaveniu každej jednej kuchyne. Nemali by chýbať na žiadnom stole, kuchynskej linke alebo v skrinke, kde k nim máte neustály prístup. Aj napriek tomu, že ide o praktický kúsok, netreba zostať len pri nepekných a starších prevedeniach. Koreničky dnes môžu byť štýlovým detailom podčiarkujúcim dizajn kuchyne a jedálne. Prezrite si štýlovú ponuku rôznych koreničiek a mlynčekov na Westwing.

Koreničky: funkčnosť a dizajn v jednom

Už dávno neplatí, že praktické prvky, ktoré zastávajú určitú funkciu v domácnosti, nemôžu byť moderné. Práve naopak. Často vedia skrášliť niektoré časti miestností a pridať im na štýlovosti. To isté platí aj pre klasické soľničky a koreničky, ktoré môžete voľne postaviť na stôl či kuchynskú linku. Keď máte korenia viac, využite nádoby alebo stojany na koreničky, ktoré vašu zbierku vytriedia a skvelo zorganizujú.

Koreničky do kuchyne musia spĺňať niekoľko dôležitých parametrov:

Rozmery – koreničky sú spravidla menšie, no stretnete sa aj s masívnym a veľkým prevedením, kde nasypete rovno niekoľko desiatok gramov soli a korenia.

Spôsob dávkovania – nádoby na korenie nemusia koreniny len skladovať, pokojne ho môžu aj mlieť. Vyberte si preto štýlové mlynčeky na korenie, ktoré majú zvyčajne mechanizmus fungujúci na báze otáčania. Stačí, aby ste koreničku chytili a mierne ňou potočili. Ak si radi pripravujete svoje koreniny sami, doplňte svoju kuchyňu o mažiar. Mažiare vám uľahčia drvenie byliniek, korenia a pomôžu vám s prípravou pesta.

Prevedenie – koreničky alebo mlynčeky na korenie môžu byť z jednej kolekcie, vďaka čomu budú farebne aj materiálovo ladiť. Prípadne ich kúpte jednotlivo a vytvorte netradičnú kombináciu vzorov a odtieňov.

Nakupujte koreničky a mlynčeky online na Westwing

Rozhodli ste sa, že koreničky do kuchyne budú vaším novým doplnkom? V tom prípade si vyberte zo širokej ponuky Westwing, kde nájdete rôzne materiály, farby aj rozmery. Overenou klasikou zostávajú sklenené koreničky, avšak nájdete u nás aj nádoby na korenie z hliny, kovu či keramiky. Ak hľadáte niečo unikátne, stavte na mramor a porcelán. Vyberte si už dnes solničky, koreničky či iné nádoby z našej ponuky a dodajte svojej domácnosti šmrnc.