Hľadať

Koše na bielizeň

Zoradiť
29 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Koše na bielizeň - skladujte bielizeň štýlovo

Pekné bytové doplnky sa starajú o to, aby nás domáce práce naozaj bavili. A pre tých, ktorí majú radi praktické veci, máme aj koše na bielizeň, ktoré pomôžu predtriediť oblečenie, alebo nás upozornia, že si musíme opäť naplánovať pranie.

Prenosný kôš na bielizeň – praktický každodenný pomocník

Klasikou medzi košmi na bielizeň je prenosný umelohmotný kôš s držadlami na dvoch stranách. Či už v kruhovom, hranatom alebo oválnom tvare – tento druh koša na bielizeň nespĺňa ani tak dekoratívny účel, ale je skôr praktickú pomôcku - kôš na triedenie a skladovanie bielizne.

Kôš na bielizeň z rôznych materiálov

Kôš na prádlo je zvyčajne z pleteného materiálu s rukoväťou alebo bez nej. Okrem pletených košov existuje početné množstvo košov, ktoré sú urobené z iného materiálu:

  • Kov: strieborný a chladný – tak sa javí kôš na bielizeň z kovu, nerezu alebo hliníka. Vďaka materiálu je takýto kôš nenáročný na údržbu a ľahký, čo sa týka hmotnosti.
  • Umelá hmota: Ešte ľahší ako nerez a práve tak nenáročný na údržbu je umelohmotný kôš na bielizeň. Vďaka syntetickej výrobe môže byť takýto kôš zhotovený v najrôznejších tvaroch, farbách a vzoroch.
  • Kôš na bielizeň z (pleteného) dreva: Vďaka pletenej technike táto nádoba nepotrebuje žiadne vetracie otvory. Cez medzierky v pletive prúdi dostatok vzduchu dovnútra aj von. Inakšie je to však u modelov z tvrdého (nepleteného) dreva. Tu sa často používa systém mriežok. Tvar býva hranatý, oválny alebo kruhový.
  • Kôš na bielizeň z textilu/plste: O niečo exotickejší je variant koša na bielizeň z plste. Plsť sa dobre farbí (preto je v ponuke veľký výber farieb) a ľahko udržuje. Materiál je dostatočne stabilný a vašu bielizeň uchováva bezpečne a vzdušne.
  • Vyberte si z obľúbených materiálov, rôznych prevedení a všetkých farebných variantov presne ten kôš na bielizeň, ktorý vám najviac vyhovuje. Pozrite si našu ponuku na našej stránke Westwing.