Hľadať

Dekoračné misky

Zoradiť
67 Výrobkov
Zoradiť

Dekoratívne misky - nová atmosféra do každej miestnosti

S tými správnymi dekoračnými predmetmi môžete vyčarovať novú čarovnú atmosféru v miestnosti. Výborným pomocníkom pri premenách sú bezpochyby dekoračné misky. Zdobiť a krášliť s nimi môžete od kúpeľne až po kuchyňu. Najrôznejšie materiály a veľkosti robia z dekoračných mís všestranného pomocníka.

Obľúbené materiály dekoračných mís

Dekoračné misky si nájdu svoje miesto a uplatnenie v každej izbe a pekne, nežne, vkusne ju premenia. Dekoračné misy existujú v rôznych veľkostiach od najmenších mís s priemerom približne 12 cm až po veľké misky s priemerom 30 cm a viac. No najtypickejšie materiály mís sú:

  • Drevené miskyDrevo a prútie sa výborne hodia k ostatným doplnkom z dreva a ratanu. Naviac misky z dreva alebo prútia sú odolné voči poškodeniu a sú bezpečné pre vaše deti.

  • Kovové misky sa postarajú o peknú a modernú atmosféru. Preto sú vhodné pre moderný a minimalistický štýl bývania. Strieborný lesk je elegantný a štýlový v priestranných priestoroch. Aj matné prevedenie pôsobí štýlovo.

  • Keramické misky sú vyrobené z hliníka alebo iných kovov, ktoré sú pokryté keramickou vrstvou. Tieto misky sa často používajú na servírovanie jedla a nápojov, ale môžu byť tiež použité ako dekoratívne prvky v domácnosti.

  • Ako vyzdobiť s dekoračnými miskami?

    Dekoračné misy musia nielen výborne vyzerať, ale musia byť navyše aj praktické. V kuchyni do misy naaranžujete čerstvé ovocie. Ako mávnutím čarovného prútika skrášlite priestor a nezabudnete na vitamíny. V spálni a v šatníkovom priestore vám dekoračné misky poslúžia na uskladnenie šperkov a iných doplnkov.

    Do dekoračných mís môžete nasypať voňavé kvetinové lístie, dekoračný piesok alebo rôzne mušličky. Útulnú atmosféru vytvoríte, ak do piesku v dekoračnej mise zapichnete sviečku.