Hľadať

Police na stenu

Zoradiť
102 Výrobkov
Zoradiť
* Táto cena odráža najnižšiu cenu za posledných 30 dní pred jej znížením

Police na stenu: funkčnosť a estetika v jednom

Okrem toho, že je možné vytvoriť úložný priestor na všetko čo chcete mať po ruke, sú poličky na stenu kusom nábytku, ktorý dokáže úplne premeniť prázdnu stenu. Štýlovo vystavené knihy, fotorámiky a dekoračné predmety krásne vyniknú na poličke. Môžete tiež skombinovať dve alebo viac závesných políc a vytvoriť tak dynamické usporiadanie na stene, čím získate ešte viac miesta pre svoje obľúbené dekorácie.

Do ktorej miestnosti použiť police na stenu?

Použitie nástennej police závisí od viacerých faktorov, ako napríklad veľkosť miestnosti, typ nábytku, účel miestnosti a vaše osobné preferencie. Westwing vám poskytne odporúčania, ktoré by vám mohli pomôcť rozhodnúť sa, kde použiť police na stenu:

  • V obývacej izbe alebo spálni: Ak chcete zavesiť poličky v obývacej izbe alebo spálni, najlepšie miesta na to sú nad pohovkou, posteľou alebo na prázdnej stene, ktorá je na dosah a umožňuje ľahký prístup k predmetom na poličke.
  • V kuchyni: V kuchyni môžu byť police umiestnené nad kuchynskou doskou alebo na prázdnej stene, kde sa dajú umiestniť kuchynské potreby alebo dekorácia.
  • V kúpeľni: V kúpeľni sa police na stenu často používajú na ukladanie uterákov, toaletných potrieb alebo iných hygienických potrieb. Vhodné miesta sú nad umývadlom alebo vedľa sprchového kútu.
  • V detskej izbe: Poličky sa v tejto miestnosti často používajú na ukladanie kníh, hračiek a ďalších vecí. Najlepšie miesta sú na prázdnej stene, kde sa dajú umiestniť do výšky, na ktorú dieťa dosiahne.
  • Obľúbené materiály pre poličky na stenu

    Nástenné police si môžete vybrať podľa materiálu a samozrejme štýlu interiéru. V našej ponuke nájdete ratanové a bambusové police ideálne do boho interiéru. Kovové police sa budú skvele hodiť do moderných a industriálnych interiérov. Drevené police, naopak, interiér zútulnia, a sú vhodné do interiéru škandinávskeho štýlu.Pri výbere materiálu pre police na stenu by ste mali zvážiť nielen ich vzhľad, ale aj ich funkčnosť a spôsob, akým sa budú v miestnosti hodiť k ostatnému nábytku.

    Premeňte svoje nudné steny krásnymi policami na stenu. Pozrite si náš sortiment vo Westwing a zaobstarajte si už dnes dizajnové police na stenu do vášho interiéru!